Tehran
powrót do forum 1 sezonu

Cały serial wg mnie powinien skończyć się na pierwszym sezonie, ale cóż... kasa. Moje ogólne spostrzeżenia są takie że całkiem fajnie się oglądało za wyjątkiem paru nie realnych wg mnie scenach. Nie wyobrażam sobie że nawet pani która jest informatyczką nie wpierniczyła by swoim napastnikom (scena w parku) Mosad raczej ma jednych z najlepszych agentów na świecie, inna rzecz która mnie bardzo zabolała - Turcja, hotel w którym jest przetrzymywany ojciec głównej bohaterki , no błagam jakim cudem wywiad izraelski pozwolił uciec Farazowi , w życiu ... Miałbym jeszcze parę zastrzeżeń, ale tak czy siak miło się oglądało. Drugi sezon wg mnie będzie już naciągany w jeszcze większym stopniu ... ale mogę się mylić :)

ocenił(a) serial na 5
tomwalowski

mnie rozwaliła niewiedzą o obraźliwym znaczeniu wyciągniętego kciuka. A już odlotem było latanie ze szmatą po serwerowni. Po drodze tez pełno absurdalnych sytuacji. Ale pal licho takie bzdury. Najgorsze były dłużyzny i płaczliwe dialogi zakochanych, żywcem z brazylijskiej noweli.
Dałem się zwieść pierwszemu odcinkowi, który przyciągnął uwagę pomysłem i tempem, ale potem ogladałem już dla poznania rozwoju akcji, czasem przewijając jakieś ckliwe scenki (bystry Irańczyk z cwanym telefonem słucha piosenki żony, nie myśląc o tym, że go namierzają (dobra, kochał ją, ale był na wskroś prof)).

tomwalowski

"Nie wyobrażam sobie że nawet pani która jest informatyczką nie wpierniczyła by swoim napastnikom"

Gdyby chciała, to tak, ale w tej sytuacji podejmowanie walki było głupotą. Powinna była dać się pobić i na tym historia by się skończyła. Agenci powinni być szkoleni z tego, jak pozwolić się pobić unikając przy tym poważnych obrażeń, co dobrze pokazano w serialu "Biuro szpiegów".

Litawor

Nie gadaj głupot. Informatyków nie szkoli sie do walki

ataman2016

Szpieg wysyłany na tego rodzaju misję nie jest zwykłym "informatykiem".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones