PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782922}

Telefonistki

Las chicas del cable
7,4 12 784
oceny
7,4 10 1 12784
Telefonistki
powrót do forum serialu Telefonistki

Co z Sokołem?

ocenił(a) serial na 10

Wszystko super, nawet muzyke da sie zniesc, ale w 1 sezonie było szpiegostwo, mowa o zamachu stanu, Carlota dowiedziała się, że jej ojciec jest Sokołem, a w końcu cały wątek nie został wyjaśniony, wręcz zapomniany.

ocenił(a) serial na 8
Mamtemoooc

Pewnie powroci w 3 sezonie - od poczatku planowano zamkac akcje serialu w 3 sezonach ale pod koniec kwietnia okazalo sie, ze rozwazaja wiecej sezonow. Chyba, ze faktycznie zapomnieli, tak jak bylo z zabojstwem tego detektywa, ktory mial zdjecia Francisca i Lidii/Alby, a pozniej Francisco zostawil u niego papiernosnice.

ocenił(a) serial na 8
keteek

Papierośnicę zabrała Victoria, więc nie było żadnych dowodów. Na pewno się postarała, żeby nie było żadnych śladów. W końcu jest świetna w te gierki. Ten wątek mogli póki co pominąć i nie razi tak w oczy, a sadzę, że w 3 sezonie napomkna o tym, że ona go zabiła. Zresztą jak Angeles była u Victorii, pokazali papierośnice. Ale rzeczywiście, pominiecie zamachu razi w drugim sezonie. W zasadzie jeden z kluczowych wątków został totalnie pominięty. Zaczynajac drugi sezon myślałam, że to będzie jedena z pierwszych rzeczy, którą pociągną dalej lub wyjaśnią.

ocenił(a) serial na 8
MagdaKowalska

Wspomnialam o papierosnicy tylko dlatego zeby latwiej bylo skojarzyc o kogo chodzilo. ;)
W sumie to ten watek moga pominac w dalszej czesci serialu i uznac to tylko za "zbieg okolicznosci".

Mamtemoooc

nagrywa solową płytę

Mamtemoooc

ostatnio wyszedł jego teledysk https://www.youtube.com/watch?v=W22shY3A0Sk

ocenił(a) serial na 10
Mamtemoooc

Gdyby pociągnęli ten wątek pewnie nie byłoby wojny...ale fakt razi to, bo o podsłuchach i zamachu było sporo w 1 sezonie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones