PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782922}

Telefonistki

Las chicas del cable
7,4 12 802
oceny
7,4 10 1 12802
Telefonistki
powrót do forum serialu Telefonistki

kolejne sezony

ocenił(a) serial na 8

jest nieoficjalne info o kolejnych sezonach, maja byc razem 3 sezony, sezon 2 bedzie mial premiere w grudniu tego roku, a sezon 3 w 2018 roku

ocenił(a) serial na 8
keteek

oficjalne info - 2 sezon bedzie 25 grudnia na Netflixie

keteek

Mam nadzieję, że będzie więcej niż trzy sezony i że ten trzeci będzie jak najszybciej!!

Asiulka1984

obejrzałam już 2 sezony i nie mogę się doczekać 3, serial rewelacyjny

Leila30

Też już drugi widziałam i uważam, że jest jeszcze lepszy od pierwszego! A to zakończenie, mistrzostwo!! Biedna Alba!! Oby Carlos tę starą zakatrupil!! I czekamy na trzeci (oby nie ostatni) sezon!

ocenił(a) serial na 8
Asiulka1984

biorac pod uwage rodzaj produkcji, naklady CGI, kraj produkcji, itp. przypuszczam, ze 3 sezon bedzie mial premiere latem 2018 roku, jednak jedyna oficjalna informacja mowi, ze bedzie to 2018

keteek

No też to widziałam na oficjalnym fanpage na fb :-) ale czy latem czy w kwietniu, tak jak rok temu to zleci ;-) najgorzej było jak się skończył ostatni odcinek, a teraz niemalże miesiąc po premierze już tak nie tęsknię :-)

ocenił(a) serial na 8
keteek

Jakis czas temu potwierdzono kilku aktorow, ktorzy powtorza swoje role w 3 sezonie. Wracaja wszystkie wazniejsze postacie z 2 sezonu, jedynie tej babki, ktora zaopiekowala sie Alba brakuje ale moga ja jeszcze pozniej potwierdzic. Na ta chwile mowi sie o tym, ze 3 sezon bedzie mial takze 8 odcinkow. Oficjalnej daty rozpoczecia zdjec do 3 sezonu tez na razie nie ma wiec przypuszczam, ze 3 sezon bedzie mial premiere pod koniec tego roku.

ocenił(a) serial na 8
keteek

byc moze kreca juz od marca, pojawily sie nie do konca jasne wpisy od dwoch aktorow

ocenił(a) serial na 8
keteek

tym razem oficjalne :P
wlasnie koncza krecic kolejny sezon ;) na zdjeciach z planu widzialam sporo green screena to biorac pod uwage to, hiszpanski rynek i to, ze bedzie najprawdopodobniej 8 odcinkow to mysle, ze serial spedzi w postprodukcji gora 3/4 miesiace, takze 3 sezon pojawi sie najpewniej w sierpniu/wrzesniu tego roku

ocenił(a) serial na 8
keteek

nieoficjalne lecz pewne zrodlo mowi, ze 3 sezon bedzie mial premiere we wrzesniu tego roku :)

ocenił(a) serial na 8
keteek

oficjalne info odnosnie premiery 3 sezonu

"Nosotras elegimos qué ponernos esta temporada. El 7 de septiembre volvemos más decididas que nunca."

takze czekamy na 7 wrzesnia :)

keteek

Jest zwiastun!
https://www.youtube.com/watch?v=q7fmi_Djskg&t=7s
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) serial na 8
Falkor1

mam wrazenie, ze caly sezon zaspoilerowali w tym zwiastunie :P
ale i tak nie moge sie doczekac ;)

ocenił(a) serial na 8
keteek

4 seon potwierdzony

zrodlo https://www.instagram.com/p/BiLOrM9B8B4/?taken-by=laschicasdelcable

keteek

Boooziu, cudnie!!

ocenił(a) serial na 9
keteek

w 2 dni obejrzałąm cały 1wszy sezon i jestem ZACHWYCONA, mysle ze biorac pod uwage pracę, do konca tygodnia ogarnę cały drugi, aż się boje co pocznę gdy się skończy :(((

ocenił(a) serial na 8
kilmenyy

Drugi sezon konczy sie tak silnym cliffhangerem jak pierwszy wiec zycze powodzenia. :P
Na trzeci sezon jeszcze poczekamy bo dopiero co skonczyli krecic, oficjalnie wiadomo tylko tyle, ze bedzie to 2018 ale moim zdaniem poczekamy co najmniej do sierpnia, a pewnie i nawet dluzej.

ocenił(a) serial na 8
keteek

Czwarty sezon potwierdzony.
Biorac pod uwage postepy na planie i rodzaj produkcji wydaje mi sie, ze premiery mozemy oczekiwac latem 2019 ale na pewno nie wczesniej niz w czerwcu.

ocenił(a) serial na 7
keteek

informuj jak bedzie coś wiadomo :)

ocenił(a) serial na 8
Krystian_Kucinski_fw

Co jakis czas sprawdzam i na razie cisza ale ciesze sie, ze ktos czyta te posty bo zaczynalam watpic czy jest sens je pisac. ;)

ocenił(a) serial na 7
keteek

Ja czytam :) i fajnie że piszesz co wiesz :)

ocenił(a) serial na 8
keteek

oficjalne info (troche spoznione) - 4 sezon bedzie mial premiere 9 sierpnia

ocenił(a) serial na 7
keteek

5 sezon też ma być, przynajmniej tak przeczytałam na hiszpańskiej Wikipedii "Las chicas del cable"

ocenił(a) serial na 7
yumi18

Dzisiaj także przeczytałam na oficjalnym Instagramie, że reżyser Roger Gual potwierdził 6 sezon!

ocenił(a) serial na 8
yumi18

Oficjalne info - 5 sezon ma byc ostatnim.

Planuja podzielic go na dwie czesci. Pierwsza bedzie miala premiere w lutym 2020, koleja pozniej w tym samym roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones