PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507298}
7,8 1 336
ocen
7,8 10 1 1336
Templariusze. Miłość i krew
powrót do forum serialu Templariusze. Miłość i krew

a to jest kontynuacja czy sequel tych dwóch pełnometrażowych części ?? bo widzę że aktorzy ci sami ...

narrandil

To chyba jest dylogia w odcinkach. N plakacie jest napisane, że ma być 6 odcinków po 45 minut, co daje 4 i pół godziny, a tyle właśnie w sumie trwa dylogia.

ocenił(a) serial na 10
narrandil

To jest rozszerzona wersja dwóch pełnometrażowych części. Jest wiele nowych scen, oraz kilka wydłużonych i tak ten film należałoby oglądać. Ma to wtedy ręce i nogi , wszystko jest scalone i chronologicznie poukładane. Polecam , świetnie się ogląda.

Flagellum_Dei

Kolego a gdzie oglądałeś ten serial? Zarówno książka jak i film bardzo przypadły mi do gustu i serial również bym z chęcią zobaczył

Flagellum_Dei

a masz gdzieś może napisy do tych odcinków?

ocenił(a) serial na 10
kyrolek

niestety nie, założyłem temat na forum napi-projekt ale nikt tego nie ruszył . Mam napisy w języku szwedzkim. Kwestia przetłumaczenia je odpowiedniego na PL

ocenił(a) serial na 8
Flagellum_Dei

obecnie staram się wyszperać ten serial ale jak na razie pusto - napisy nie są problemem jak się język zna :P

ocenił(a) serial na 10
Hipokinetyk

Ja mam ten serial jak coś, w bdb jakości. Napisy są problemem, bo tam masz język głównie szwedzki , ale także i arabski. Po angielsku nie ma za wiele. Chyba, że mówisz i piszesz biegle po szwedzku ;)

Flagellum_Dei

Dobry człowieku gdzie można znaleźć ten serial w przyzwoitej wersji?Pozdro

ocenił(a) serial na 10
norania0

Napisz na Gadu : 5198330

Flagellum_Dei

Chętnie bym obejrzał serialową wersję ale tak jak wcześniej ktoś napomniał problem dotyczył napisów.
Od tego momentu minęło trochę czasu i chciałbym się zapytać czy można już skądś pobrać napisy pl?

ocenił(a) serial na 10
wismerin

podbijam

wismerin

Dzisiaj o 22.10 na tvp1 będą dwa pierwsze odcinki.

choojniak

Heh całkowicie zapomniałem o tym serialu. :P
Wielkie dzięki za informację, na pewno obejrzę. ;)

ocenił(a) serial na 9
wismerin

zrobiłam sobie napisy do pierwszych dwóch odcinków, jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o wiadomość na priv.

ocenił(a) serial na 10
qMargot

nie mam tyle punktów, żeby napisać na priv. Odezwij się proszę na GG:5198330

ocenił(a) serial na 9
Flagellum_Dei

wrzuciłam do napiprojektu, ściągaja się bez problemu.
trzeci odcinek w przygotowaniu. :)

qMargot

TVP1 przecież wyemitowała wszystkie 6 odcinków.

ocenił(a) serial na 9
Boobbyy

nie lubię lektora ani dubbingu, co kto woli, ja wolę mieć napisy.

ocenił(a) serial na 10
qMargot

@qMargot prawdziwa z Ciebie królowa ;) Napisy pasują, mimo że mam trochę inną wersję ale to i tak nie był by problem.
Napisy są świetnie zrobione z tego co przeglądałem na szybko. Jakbyś potrzebowała jakiejś pomocy przy następnych to pisz.
Jak będzie wszystkie 6, to przypisze je do mojej wersji, żeby były z automatu.
Świetna robota !

ocenił(a) serial na 9
Flagellum_Dei

dziękuje :)
poradzę sobie z resztą napisów, mam już system pracy więc jest spoko; narazie jestem w połowie czwartego odcinka.
jakbyś wyhaczył jakieś błędy to pisz. :)

ocenił(a) serial na 10
qMargot

Jak będziesz przy 6-ym to zacznę oglądać , żeby w miarę codziennie to robić. No popatrzę popatrzę co tam popisałaś ;p
Ale póki co z tego co widziałem to bardzo starannie i prawidłowo Ci to wyszło.

ocenił(a) serial na 9
qMargot

przepraszam za opóźnienie, sesja jak zwykle mnie zaskoczyła. ;P
napisy do czwartego odcinka dostępne do pobrania, do piątego są w trakcie tworzenia. :)

qMargot

qMargot, to śmieszne tak na ciebie tu trafić. (BTW, już teraz rozumiem skąd ten pomysł na naukę szweckiego. Masz książkę?)

ocenił(a) serial na 9
ewakingamagdalena

już ci napisałam że mam na jakims innym portalu :P

qMargot

Udało się może z napisami do 5 i 6 odcinka? Utknąłem :p

ewakingamagdalena

Wybacz, ale muszę: szweCkiego? Ryli??

Tigercub

prawda. niniejszym przepraszam za głupotę.

ewakingamagdalena

dlaczego w tym serialu mowia troche po angielsku?? :) po co skoro wiekszosc jest po szwedzku ;) ?

rotanimod

żebyś miał o czym dumać

Flagellum_Dei

napisy ze szwedzkiego mogę przetłumaczyć, może mi je wyślesz na maila ? prowincjuszka_1@gazeta.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones