PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 170
ocen
8,0 10 1 168170
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Jak dla mnie odcinek był świetny! Ostatnie sezony były megasłabe, ale zakończyli rewelacyjnie.

ballade

Końcówka wymiata. Coś tak czułam, że scenarzyści pójdą na całość z Penny ... ;)

Ewcia78

Wiedziałam, że Penny będzie w ciąży. Mega przewidywalne zagranie scenarzystów, szkoda bo element bezdzietności z wyboru w serialu mi się podobał (choć przyczyna takiej decyzji słabo wyjaśniona).

Sorella_filmaniak

Przyczyna była dość jasno powiedziana- nie chce mieć dzieci, bo ich po prostu nie chce. Strasznie mnie rozczarowała zmiana tego wątku, tym bardziej że skończyło się mega cukierkowo. Wielka radość z wpadki po alkoholu, mimo że pół sezonu było poświęcone na walkę Penny ze wszystkimi, którzy wmawiali jej, że robi źle rezygnując z dzieci... Nie sądzę, żeby tak wyglądało prawdziwe życie, podczas gdy serial nie raz próbował pokazać jak ono wygląda, choćby skupiając się na problemach domowych Howarda i Bernie. Kobieta tak mocno przekonana o tym, że nie chce mieć dzieci nie zmienia nagle zdania, bo się upiła i jej się wpadło... Nie wiem kto z ekipy tworzącej serial wpadł na taki beznadziejny pomysł i przede wszystkim po co.

ocenił(a) serial na 8
ballade

Na tym odcinku śmiałem się jak za czasów pierwszych sezonów. Trzeba przyznać, że zakończyli świetnie.

ocenił(a) serial na 9
ballade

Zgadzam sie! Ostatni odcinek był świetny :)

ballade

Skonczyli z klasą :)

ocenił(a) serial na 9
ballade

super zakończenie, bardzo miło było spędzić z nimi te lata ;)

ballade

A pomyślałem sobie to ostatni sezon jaki będę oglądał :) jak zwykle miałem rację :)

ocenił(a) serial na 8
ballade

A ja sie nawet wzruszyłam :) świetnie zakończony serial. Mimo wszystko będzie mi ich brakować.

PannaGwiazda

Kiedy usłyszałam "Astronauta Howard Wolowitz" już miałam miętowo ;) Pomyślałam sobie, że fajnie by było gdyby na koniec pokazali jak cała paczka wraca do domu i znowu coś tam sobie razem szamają na swojej kultowej kanapie. I tak się stało. Od razu przypomniał mi się ostatni odcinek "Przyjaciół" i końcówka w mieszkaniu Moniki.

ballade

Naprawdę się postarali! Przemyślane, pospinane, całkiem serio zabawne, chwilami wzruszające podsumowanie. Satysfakcjonujące dla wieloletniego widza pożegnanie z tematami, bohaterami, miejscami. Ten finał przypomniał dobre czasy serialu, nawet Penny dała radę ;) Zakończenie przyjazne odbiorcom.

ocenił(a) serial na 7
ballade

Było dużo fajnych, małych smaczków (spojler alert!) :

-naprawienie windy
-zmiana image'u Amy
-to, że w końcu pokazali dzieci Howarda i Bernadette
-podziękowania Sheldona dla przyjaciół
-Penny w ciąży
-Raj usiadł obok Buffy :P

Był to bardzo fajny odcinek, bardzo pozytywny i śmieszny. Tak się powinno kończyć takie seriale.

ocenił(a) serial na 9
Naethalee

Najlepsze w zmianie image Amy było to, że nadal wyglądała jak Amy.
Dla porównania tutaj jak celebrytka:
https://c8.alamy.com/comp/DHPX0M/dr-mayim-bialik-2012-cbs-upfronts-at-the-tent-a t-lincoln-center-new-DHPX0M.jpg

Buffy była świetna acz ja bym jej nie poznał. ;-)

za to marynowane śledzie, pychota. Znielubiłem ją za to, że zeżarła i spuściła w toalecie.

ocenił(a) serial na 8
ballade

Po tych słabych sezonach, odcinkach, ten ostatni był genialny. Idealne zakończenie. Po prostu.

Pomimo tych, jak napisałem wcześniej, słabych sezonach, troche mi szkoda, że to już koniec. Z resztą, zawsze jak sie kończy jakiś serial, który oglądam, tak jak w tym przypadku, od dawna, jest mi smutno... No nic, dzięki za te lata.

ballade

co w tym zakończeniu jest fajne? w ostatnim odcinku pozmieniali wszystko co było w serialu. otworzyli tone nowych tematów do odcinków i po prostu przestali nagrywać. dramat
po tym odcinku tylko mam niedosyt. chciałbym zobaczyć jak teraz będzie wyglądało życie sheldona i amy.
jak będzie się penny zachowywać itp itd

ocenił(a) serial na 6
ballade

Moim zdaniem średnie zakończenie. Bardzo nie podoba mi się jak rozwiązali sprawę dziecka Penny i Leonarda. Penny jasno powiedziała, że nie chce, Leonard się z tym w miarę pogodził, ale oczywiście musieli zakończyć w sielankowy sposób. Było już tyle odcinków, gdy Sheldon zachowywał się niesamowicie samolubnie, ale przecież zaczął nad tym pracować. Tutaj znowu dostajemy odcinek gdy ignoruje wszystkich dookoła i dopiero ktoś musi mu uświadomić, że coś jest nie tak. Tak jakbyśmy cofnęli się o kilka sezonów. Nie wiem po co był ten wątek z Buffy. Poza tym, miałam nadzieję, że Sheldon jeszcze wypowie swoje słynne: bazinga :( Mogli też poświęcić więcej czasu na ,,drugoplanowe'' postacie jak Stuart, Barry czy Will. Mam wrażenie jakby finał został zrobiony w pośpiechu i chaosie, a przecież mieli dużo czasu na odpowiednie przygotowanie. Oczywiście są plusy jak chociażby naprawienie windy, Astronauta Howard Wolowitz czy końcowe ujęcie z chińszczyzną na kanapie, ale jednak liczyłam na coś lepszego :/

dagao

Też mnie rozczarowało to zakończenie. Nie podobały mi się już wcześniejsze zmiany w postaci Sheldona i nie zdziwiłabym się, gdyby to właśnie przez to Jim Parsons zrezygnował z tego serialu. Postacie utraciły swój pierwotny wyraz, stały się takimi ciepłymi kluchami, postać Sheldona zupełnie straciła pazur, Bernadette i Penny przechodziły już same siebie w rządzeniu się dookoła i wożeniu po swoich mężach. Jednak to dowód na to, że ciężko trzymać poziom przez tyle sezonów i mimo świetnej zabawy i przywiązania do bohaterów, np. Howarda i Raja, odetchnęłam z ulgą, że to już koniec... Zakończeniem dostałam w twarz niczym przy How I met Your Mother :(

ocenił(a) serial na 9
ballade

cały sezon nudny jak flaki z olejem, a zakończenie żenująco słabe - ckliwy i tani wyciskacz łez

ocenił(a) serial na 8
ballade

Bardzo miło jestem zaskoczony całym ostatnim sezonem, aż przez myśl mi przeszło, że nie powinni tego jeszcze kończyć. Dla prawdziwych fanów polecam obejrzeć teoria-wielkiego-podrywu-w-praktyce-pozegnanie >odcinek specjalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones