PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 170
ocen
8,0 10 1 168170
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Świetne, pozytywne zakończenie wielosezonowego komediowego serialu. "Two and a half men" skończył się fatalnie, "How I met your mother" zdecydowanie lepiej, ale jednak z pewną dozą niesmaku, nawet "Friends" miał dość dołujące zakończenie. "The big bang theory" miał wprawdzie nierówne sezony, lepsze i gorsze, ale zakończył się w moim mniemaniu zdecydowanie lepiej od wcześniej wymienionych serii.

Mordechaj_Sauerland

Dokładnie super zakończenie, znacznie lepsze jak w GOT, które moim zdaniem rozczarowuje.

ocenił(a) serial na 8
Lukasz_Sidorowicz

Zakończenie GOT to totalna porażka.

ocenił(a) serial na 8
Lukasz_Sidorowicz

Ale powiedzmy sobie szczerze, taki człowiek jak Sheldon w realu nie miałby nawet znajomych a co dopiero przyjaciół czy ŻONĘ.

Mordechaj_Sauerland

Zgadzam sie. Mega zakonczenie, kupa smiechu, wzruszenie, zawarta cala tematyka. Mega!

ocenił(a) serial na 9
Marcia9

Wzruszenie? W momencie jak Sheldon oglądał na kasecie swojego ojca i jak dziękował na końcu ostatniego odcinka, no po prostu ryknąłem płaczem!

użytkownik usunięty
raval87

mnie wzruszyła również przemowa Shledona na jego ślubie

ocenił(a) serial na 9
Mordechaj_Sauerland

a nazwisko Penny na zawsze owiane tajemnicą

ocenił(a) serial na 9
sasetkaxo

na pewno? wydaje mi się, że gdzieś było...
znalazłem teraz to: https://www.wikidata.org/wiki/Q542063

ocenił(a) serial na 9
sasetkaxo

https://www.filmweb.pl/serial/Teoria+wielkiego+podrywu-2007-402989/discussion/Ja k+Penny+ma+na+nazwisko.,2926491

ocenił(a) serial na 9
ArchieIl

Dzięki :-) ale się zastanawiałam czy się w serialu pojawiło i przeoczyłam

ocenił(a) serial na 9
sasetkaxo

Sprawdziłęm źródło komenrarza powyżej z wikidata.

Wychodzi na to, że jakiś wywiad ale nie sprawdzałem dalej.

Ja z serialu nie kojarzę.
Może jakiś napis na ich bagażu albo ubraniu czy cos. Musiałbym pod tym kątem oglądać ale nie mam w tej chwili jak ogladać serialu w HD.

Internet mam z limitem, a HBO GO nie wlicza mi do bezlimitowego transferu. Przynajmniej kwartał temu nie było go na liście.

ocenił(a) serial na 9
ArchieIl

tzn. było sporo momentów gdzie jej nazwisko mogło się pojawić na jakimś papierze czy innym źródle informacji ale w sieci na szybko nic nie było, a przy tej widowni raczej ktoś by zauważył.

sasetkaxo

W serialu się nie pojawiło.

ocenił(a) serial na 8
sasetkaxo

W odcinku w którym pojechały z Bernadette na targi miała identyfikator. Penny Hofstadter ;)

sasetkaxo

W serialu się nie pojawiło, ale jeżeli już to w kontekście ojca / matki / brata Penny.

Mordechaj_Sauerland

Pozytywne zakończenie, odpowiednie i na miejscu. Pozostawiło miłe wspomnienia.

Mordechaj_Sauerland

Zakończenie świetne, ale... Miałem nadzieję na odręczne podpisy członków obsady podczas napisów końcowych, jak w ostatnim oryginalnym Star Treku i Avengersach :)

Mordechaj_Sauerland

Że zakończenie HIMYM było lepsze niż w Two and a hals man to nigdy się nie zgodzę!
How I met najgorsze zakończenie ever!

ocenił(a) serial na 9
Mordechaj_Sauerland

To fakt,zakończenie bardzo pozytywne,super było jak Sheldon odbierał medal i zamiast przemowy wywołał imiona wszystkich swoich przyjaciół,to było takie do niego niepodobne ;).Żałuje jak cholera że serial już się zakończył,szkoda tylko że ten ostatni sezon był trochę gorszy od pozostałych,ale to nie zmienia faktu że jako całość był genialny ;)

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

dokładnie, choć już 10 sezon mnie nudził to jednak szkoda, że to już definitywny koniec. ciąża Penny nieco na siłę wpleciona, ale zgadzam się - całość genialna

ocenił(a) serial na 9
Mordechaj_Sauerland

Zgadzam się, bardzo fajne zakończenie, bardzo wzruszające i zrobione z klasą. Do tego w końcu wszystkie słowa z piosenki można było zrozumieć i ogólnie naprawdę TOP3 sitcomów jakie oglądałem. Każdy sezon na przynajmniej przyzwoitym poziomie, a i ostatni wciąż niezwykle zabawny i wciągający. Dobrze to tym Noblem spuentowali.

ocenił(a) serial na 8
Mordechaj_Sauerland

Zakończenie całkiem ok, tym bardziej biorąc pod uwagę bardzo słabe ostatnie 2 sezony.

ocenił(a) serial na 9
Mordechaj_Sauerland

Dawno temu zakończyłam oglądać na sezonie 5, od niedawna wróciłam, żeby nadrobić zaległości i dziś pyknął ostatni odcinek. Na zakończeniu beczałam jak bóbr. Cieszę się, że tak się wszystko ułożyło i wszystko zostaje „po staremu”, dalej jedzą razem, śmieją się i dokuczają. Tak miało być.

ocenił(a) serial na 10
Mordechaj_Sauerland

Przy ostatnim odcinku było sporo smutku i łez aż szkoda że to już koniec. Pozostawili oprócz wielu wspaniałych wspomnień, ogromną pustkę...

ocenił(a) serial na 8
Mordechaj_Sauerland

Szkoda tylko, że postaci Raja nie domknęli. Wszyscy mają swoje mniejsze lub większe zakończenie, a jego postać pozostaje urwana. Czy tylko ja mam takie odczucie?

ocenił(a) serial na 9
multiplechoice

Faktycznie tak jest, caly czas szukal milosci i narzekal, ze wszyscy kogos maja, a on nie i tak zostalo do konca.

multiplechoice

Także mnie to drażni, wszystko ładnie zawiązali a tę postać zostawili na rozstaju.

multiplechoice

W ostatnich sezonach największy romantyk serialu "poddał się" (takiego określenia wobec niego użył Howard) zgadzając się na aranżowane małżeństwo. Następnie chciał lecieć do Londynu ożenić się z kobietą, która - jak doszedł do wniosku w scenie na lotnisku - nie jest dla niego. To, że się jednak nie poddał w szukaniu prawdziwej miłości, jest - moim zdaniem - bardzo fajnym domknięciem dla tej postaci. Byłoby to rozczarowujące, gdyby postać, która przez 12 sezonów szuka bratniej duszy, hajtnęła się z rozsądku. 

Mordechaj_Sauerland

Świetne zakończenie! Przemowa Sheldona baardzo mnie wzruszyła, smutno trochę że już więcej nie będzie nowych odcinków. Przez kolejne lata będę oglądać serial od początku, tak jak robię z Przyjaciółmi. Zanim zaczęłam oglądać BBT, to byłam pewna że żaden serial nie wciągnie mnie tak jak Friends. A jednak! :)

ocenił(a) serial na 9
Mordechaj_Sauerland

Bez kitu. Mimo, ze ostatnie sezony byly srednie i chcialem, zeby juz to zakonczyli, to po scenie koncowej mialem niedosyt.

ocenił(a) serial na 9
Mordechaj_Sauerland

Dla mnie ten serial przez lata był tylko oznaczeniem, że kończą się Friends i wjeżdża ta nuda z gogusiami (oglądałem na Comedy). Ale obejrzałem raz, drugi i... wsiąkłem. Sheldon to absolutny mistrz, lubię też Penny i Howarda. Serial całościowo znakomity, dziś wolę to obejrzeć niż Przyjaciół, czego w życiu bym się nie spodziewał :)

Mordechaj_Sauerland

szkoda tylko ze nie mieli pomyslu na Raja jak jego historie skonczyc. ****SPOILER ******dziecko Penny i Leo to juz na sile.ze Sheldonem i Noblem skoncza przewidywalem juz po 1-2 sezonach.

ocenił(a) serial na 1
Mordechaj_Sauerland

Szkoda że zakończenie serialu nie łączy się ze spaleniem wszystkich kopii...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones