PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 312
ocen
8,0 10 1 168312
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Uważam, że Teoria powinna się skończyć jakieś dwa, trzy sezony temu. To już nie jest ten sam serial. Już dawno nie miałem okazji zaśmiać się przy oglądaniu tego serialu tak, jak śmiałem się przy pierwszym czy drugim sezonie.

Tymczasem - już bardziej z przyzwyczajenia - oglądam dziesiąty sezon. I muszę wam coś napisać - w siódmym odcinku popłakałem się ze śmiechu. Autentycznie i bez przesady piszę - popłakałem się. Pierwszy raz przy oglądaniu tego serialu.

Przy czym? Nie napiszę, ale scena Sheldon i Leonard kontra Penny i Amy w mieszkaniu Leonarda i po chwili jeszcze Howard - gwarancja płakania ze śmiechu.

Szkoda, że to tylko jeden przypadek na cały serial :(

ocenił(a) serial na 9
Max_Schreiber

Szkoda, że na onet vod nie mają TBBT.

Dawno, dawno temu mieli kilka sezonów, a teraz jak jadę na vodach i online tv to nigdzie nie mogę znaleźć ani CC online ani vod z tym tytułem.

Z chęcią obejrzałbym sobie całość na uspokojenie bez bujania się po podejrzanych miejscach.


A odcinek świetny.

ocenił(a) serial na 10
Max_Schreiber

Mam podobnie. Ale ten serial idzie jeszcze uratować.Po pierwsze na drugi plan, albo na jakiś czas odstawilbym Amy. Jest denerwujaca tylko hamuje Sheldona, a on jego postawa i zachowanie to cały ten serial, reszta jest tylko dodatkiem do fabuły. Sheldon powinien wrócić do swojego mieszkania, do swojego miejsca na sofie. Lenard i Penny powinni mieć ciche dni, dużo cichych dni, bo to co teraz grają to osobny serial o zwiazku. Jedynie Howi i Bernadett mogą zostać tak jak są. Jakieś wypawy na comic con wyjscia do kina, wesolego miasteczka, szpitala. Jak wróci gburowaty i pewny siebie Sheldon wszystko samo się ułoży (fabula).

ocenił(a) serial na 9
Mamphis

Mi Amy jakoś bardzo nie przeszkadza gdy są między nią, a Shledonem sceny jak wtedy gdy wspólnie mózg kroili.

Ale uwzględniając plotki o aktorach w tym uczestniczących to mam wrażenie, że Penny powinna z jakiegoś powodu wyjechać na np. 2 miesięczne szkolenie albo nawet trafić do jakiegoś kiepskiego serialu po fascynacji jej osobą kogoś z Europy np.

W kontrze do sezonu bez Leonarda.

Wtedy Penny i Leonard nie byliby już w centrum akcji, Raj też nie bardzo pasuje ale na niego mogliby coś wymyślić.

Możliwości jest wiele.
Mogliby np. zrobić wyjazd chłopaków do tajnego laboratorium i ich perypetie w obcym środowisku.

tzn. istnieją opcje różne ale nie wiem na ile oni chcą ten serial dalej ciągnąć.

ocenił(a) serial na 9
ArchieIl

do kiepskiego serialu żeby było jakiś czas bez niej ale istniały szanse na powrót bo gdyby trafiłą do czegoś kasowego logika produkcji sugerowałaby koniec związku z Lenardem.

prawda jest taka, że sklecą coś jeśli będą chcieli w zależności od gaż aktorów coś.

Penny twierdzi, że kolejny sezon to już tylko po trupach zagra... odżegnuje się mocno od niego.

ale z sezon przerwy może jej zdanie zmienić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones