PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 312
ocen
8,0 10 1 168312
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Według mnie najlepszą jest bez wątpienia Sheldon Cooper.
A najgorszą chyba Leonard Hofstadter, chociaż nie jestem pewien czy to nie przez grę Johnna Galecki'ego. A która postać wam najbardziej przypadła do gustu, a której nie znosicie?

Notorious

Mi się podobała Bernadette. Szkoda, że tak szybko urwali z nią wątek. Zdążyła ledwie w kilku odcinkach zagrać.
A co do całej piątki głównych bohaterów, to są niezastąpieni w tym składzie :)

ocenił(a) serial na 9
BLABLABLA123

Ja też ja lubiłam~! Przykro mi że wątek urwał się jak gdyby nigdy nic :/

Neverwhere

Dobra wiadomość: Bernadette wróciła w najnowszym - czwartym odcinku :D

ocenił(a) serial na 9
BLABLABLA123

Właśnie go oglądam, ale załapałam zonka xD

ocenił(a) serial na 6
BLABLABLA123

Bernadette (żona Howarda) jest imo najgorszą postacią - aktorka nie potrafi jej zagrać -ma jedynie swój cieński głosik i 2 emocje - złość i śmiech. W dodatku często "łamie charakter", kiedy ma być poważna, ale widać, że walczy, żeby się nie roześmiać. Postać kompletnie najbardziej płaska i NIEAUTENTYCZNA.

Żona Rajesha również do mnie nie przemawia w ogóle jakoś.

ocenił(a) serial na 10
Notorious

Z regularnych postaci najlepszy jest bez dwóch zdań Sheldon. Najgorszy z kolei Leonard ( nie wiem czemu, ale jego teksty mnie w ogóle nie śmieszą, bardziej powiewają żalem).
Z kolei z postaci epizodycznych ( takich, które pojawiły się w przynajmniej dwóch epizodach) przed szereg zdecydowanie wychodzi Barry Kripke. Jeśli chodzi o najgorszą postać to jest to zdecydowanie Stephanie ( grała dziewczynę Leonarda w 3 odcinkach), w ogóle nie śmieszna, ale za to bardzo irytująca.

ocenił(a) serial na 8
gumis2730

Popieram gumisia, Kłipke jest najlepszy z gościnnych, powinien występować częściej.

Notorious

Sheldon staje sie, o ile juz nie jest epickim komikiem. To zdecydowanie najlepsza postac, a nie bylaby taka bez swietnej gry aktorskiej. To akurat kontrastuje z najgorsza moim zdaniem postacia, ktora jest Leonard. Zawsze ciapowaty i niezdarny, momentami niezmiernie irytujacy. Byc moze taka jest Jego rola, niemniej jednak w moich oczach wypada on najbladziej na tle innych.
Osobiscie przyznalbym tez nagrode dla Howarda, ktory swoim przeblyskiem niewyobrazalnie uswietnia ten serial :)

ScoobyDoooo

najgorsza jest Penny, bo ma najniższe IQ.

Pasieka17

Penny ma świetną mimikę dobrze gra jak na sitcom, a Leonard też mi pasuje... z irytujących to ciężko sprzedawca komiksów jest taki sobie i laska Sheldona :D

użytkownik usunięty
Notorious

A mnie właśnie Leonard urzeka najbardziej. Jest ciapowaty, ale... on po prostu taki jest. Jak Watson dla Holmesa. A co do nie lubienia, to jakoś nikt nie zasłużył na to miano. Jeszcze.

ocenił(a) serial na 8
Notorious

Najlepszy zdecydowanie Howard, zaraz obok niego Raj i Sheldon. Leonard jest mniej wyróżniającą postacią, bo po prostu taka jego rola. Mojej sympatii nie wzbudziła tylko Amy.

wojekko

Najlepsi: Penny, Sheldon, z gościnnych Bernadette i matka Leonarda.
Najgorsza zdecydowanie Amy!

ocenił(a) serial na 10
Goku

Ci najlepsi gościnni z twojej strony to chyba Bazinga!
Wiadomo że najlepsza była Summer Glau :P

ocenił(a) serial na 7
mroczny

Sumer akurat nie miała co grać i wypadła trochę drętwo... Najlepszy, chociaż bardzo krótki występ miał mistrzu Czarli Szin

mroczny

Oczywiście, że Bernadette jest NAJLEPSZA! Bazinga to by była, gdyby ktoś powiedział, że tak nie jest :D

ocenił(a) serial na 9
BLABLABLA123

SHELDON MOIM BOGIEM! :D Najgorsi? Nie znaleziono. Może były facet Penny, ten wielki i dziewczyna Leonarda, lekarka. Matka Leonarda świetna :)

użytkownik usunięty
dancewithangel

.... cóż ja nie znoszę Leonarda, totalnie wyrachowany, flegmowaty i średnio sarkastyczny.
Mam wrażenie, że dla własnej wygody sprzedałby każdego.

Najbarwniejszą postacią jest oczywiście Sheldon, nie bede wypisywać czemu ponieważ już wystarczająca jest ilość podobnych postów ale
mogę zgodzić się z opinią Penny, która nazwała go kiedyś "słodkim robocikiem Wall-e", który ma swoje odchyły ale ma dobre serce.

że co "dla własnej wygody sprzedałby każdego" ? Najbardziej moralny facet z całej paczki i wyrachowany jak kilo gwoździ...

Goku

prawda mamuśka Leonarda jest wyczepista... gorzej mama Sheldona ale taką ma rolę i tak nieźle gra

Notorious

najlepsza jest matka howarda :D

ocenił(a) serial na 10
dzaga.

o taaak, matka Howarda świetna

nashmaniak

Oprocz Sheldona to oczywiscie Bernadette:D Jest swieta- zreszta laska, ktora wytrzymuje z Howardem musi byc swietna:D

ocenił(a) serial na 10
dzaga.

oooo, zgadzam się! mama Wolowizadra jest przeboska! Chciałabym ją zobaczyć!
Oczywiście Shelly jest maj namber łan;3 Końcówka ósmego odcinka, czwartego sezonu oczywiście, mnie rozbroiła xdd
A najgorsza postać, hmmm, mnie irytuje Amy.

Notorious

1.Sheldon (bez niego serial by stracił dużo, teoretyk idealny, jego humor jest zarąbisty poprostu)
2.Leonard (najlepsze tekst Sheldona są zazwyczaj właśnie w jego towarzystwie, ta dwójka dobrze siebie dopełnia według mnie)
3.Penny (jej postać się ciągle rozwija w serialu, jest sarkastyczna, lubię ją w scenach z Sheldonem)
4.Howard (nie może zabraknąć zboczeńca, scenę ze zautomatyzowaną ręką będę pamiętał wieki)
5.Rajesh (trzeźwy niedorajda i pijany podrywacz, autor rasistowskich aluzji w serialu)
6.Amy (trochę za bardzo jest żeńską kalką Sheldona, ma niezłe teksty, ale Sheldon jest w tym lepszy)
7.Bernadette (najmniej się mi ta postać podoba, trochę wkurzająca)

indyjones

uwielbiam wszystkich, wszyscy wymiatają D:

ocenił(a) serial na 10
Notorious

Sheldon i Leonard na drugim miejscu Penny i Howard a ten hindus raj jest według mnie najgorsza postacią

ocenił(a) serial na 8
Notorious

Sheldon, Rai , Howard to typowi nerdzi, najbardziej śmieszni, Leonard jest najnormalniejszy z nich przez to mniej komiczny

Notorious

Bezkompromisowo najlepszy jest Sheldon, a najgorszy Leonard. Ten ostatni najbardziej podpadł mi w odcinku z pierścieniem z LOTR.

ocenił(a) serial na 9
Notorious

Dla mnie najlepszy jest koleżka od komiksów (w późniejszych sezonach) no i Profesor Proton :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones