PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 312
ocen
8,0 10 1 168312
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Zdaje mi się, czy w jednym z odcinków Big Bang, gdy któryś z głównych bohaterów włącza tv,
w tle leci piosenka Oshikuru, o samuraju, autorstwa Charliego Harpera z 'Dwóch i pół'? :-P

ocenił(a) serial na 10
temudzin_2

Nie zauważyłem tego bo nie oglądam "Dwóch i pół" i nie znałem tej piosenki dopóki nie przeczytałem twojego tematu. Ale to całkiem możliwe bo z tego co wiem oba seriale są emitowane przez CBS. A często się zdarza że bohaterowie seriali promują inne seriale danej stacji. Bo jeśli już oglądają telewizje to przecież nie będą oglądać konkurencyjnej stacji.
Pamiętam odcinek w którym Raj wychwalał serial "The good wife".

ocenił(a) serial na 9
temudzin_2

Oglądają ten serial ale piosenka nie leci.

ocenił(a) serial na 9
temudzin_2

Shikuru rzadzi pamietam dobrze ten odcinek "Dwóch i pół":)

ocenił(a) serial na 10
temudzin_2

Oshikuru Demon Samurai ^^ Tak, oglądają (to nic, że to jest Boogiepop Phantom, prawda?), a oglądają, bo twórca tego serialu stworzył też Dwóch i Pół. Nawet w pierwszym, albo drugim sezonie TBBT występuje Charlie Sheen, który gra Harpera ^^

ocenił(a) serial na 9
martina51

Charlie Sheen gra siebie, jest to w odcinku gdy Raj zostal zaproszony do napisania o nim artykulu w jakims czasopismie. A z tym Oshikuru to byl odcinek jak Sheldon chcial nauczyc Penny dostosowac sie do jego zachcianek za pomoca czekoladek i tam nie bylo piosenki tylko Penny spytala sie o tytul tego co ogladaja, a Leonard odpowiedzial ze to Oshikuru Demon Samurai ;)

ocenił(a) serial na 9
temudzin_2

Oba seriale stworzył Chuck Lorre.

Oglądają Oshikuru w E3S3 a Charlie Harper pojawia się właśnie gdzieś wcześniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones