PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 312
ocen
8,0 10 1 168312
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Dzieki telewizji internetowej Gonet.tv mozemy obejrzec wszystko od pierwszego odcinka na kompie lub na smarfonie. Durne reklamy o objetosci rownej odcinkowi sa wmontowane, wiec mozna je spokojnie przeskakiwac. Your welcome ;)

CyboRKg

Dotarlem juz do IX sezonu.

ocenił(a) serial na 9
CyboRKg

Cool. Serial od dawna jest ma hbo go (terazmax) a przez lata był na netflixie. I to bez reklam i durnego lektora który często mienia wypowiedzi bohaterów

Daroo_3

Telewizor wywalilem kupe lat temu.

ocenił(a) serial na 9
CyboRKg

Współczuje, ale vody działają tez na telefonach, komputerach, tabletach :)

Daroo_3

Nigdy nie zalowalem zrezygnowania z telewizji. Wystarczy szybki net. Ogladam co chce i kiedy chce. Nabijac kasy lewackiemu Netflixowi, czy Disneyowi nie zamierzam.

ocenił(a) serial na 9
CyboRKg

Posiadanie odbiornika nie oznacza posiadania abonamentu telewizyjnego, lol. A współczuje oglądania filmów i seriali na małych ekranach ze słabym udźwiękowieniem.
Nie wiedziałem, ze portale streamengowe maja poglądy polityczne :P ale ciekawa logika.

Daroo_3

Monitor mam wiekszy od wyrzuconego telewizora. I swietne glosniki z duzym subwooferem.

ocenił(a) serial na 9
CyboRKg

Wątpię żeby był większy niż 85 cali :P
Z ciekawości: jakiej firmy?

Daroo_3

Nieistotne. Dla mnie telewizja to przezytek. Podobnie jak telefon stacjonarny i zegarek na reke. Szkoda zycia na ogladanie bzdur. Zawsze jak operator usiluje wcisnac mi telewizje oprocz internetu, pytam: ile mi zaplacicie?

ocenił(a) serial na 9
CyboRKg

Co Ty tak o tej telewizji? Ciagle o tym mówisz, a ja w ogóle o tym nie mówię. .... czy ty nie odróżnisz telewizora od telewizji?

Daroo_3

Nie wiedzialem, ze mowisz o telewizorach Netflix i HBO. Sorki, moj blad.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones