PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 170
ocen
8,0 10 1 168170
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Ostatnio w wolnej chwili znów ogladam TBBT i dochodzę do wniosku, że Raj mnie strasznie irytuje.
O ile wiekszość postaci się zmienia i dojrzewa, nawet Howard wyrasta z seksistwoskich żarcików, to Raj jest ciagle tym samym, głupkowatym "frajerem". Nie widzę specjalnej ewolucji postaci, bo to, że zaczął z czasem odzywać się do kobiet za wielki przełom nie uważam.

Wescik

To że zaczął gadać z dziewczynami to przecież ogromny przełom.

Zajcevv

tak, ale to bylo kilka sezonów temu a potem zadnego rozwoju postaci

ocenił(a) serial na 7
Wescik

Biorąc pod uwagę, że ma zaledwie kilka lat doświadczenia w rozmawianiu z kobietami, a nie jak wszyscy całe życie, a do tego liczne kompleksy to źle mu nie idzie.

nano50

Ależ ja sie nie spieram, tylko temat jest troche o czymś innym :) po prostu na tle innych postaci wypada dość skromie.

ocenił(a) serial na 9
Wescik

Najmniej ciekawa postać w serialu. Żałosne uważam śmiechy po wypowiadanych przez niego kwestiach. Sztuczne i nudne

Wescik

Jestem dopiero po 1. sezonie, ale nie lubię tej postaci. Jest nieśmieszna, wrecz irytująca, nic nie wnosi do historii. Mogłoby jej nie być i serial nic by na tym nie stracił.

ocenił(a) serial na 8
Wescik

Raj to obok Sheldona najlepsza postać w serialu, reszta jest daleko za nimi :O

antq

Rajesh to totalny przegryw wogole nie budzi symaptii ma przykry i egoistyczny charakter to juz dziewczyny wolą Sheldona super kolega przynajmniej nie wali seksistowskimi żartami i wypowiedziami, ma wypowiedzi jak zboceniec seksualny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones