PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 312
ocen
8,0 10 1 168312
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Super żarty, oglądałam to z mama przez 5 sezonów i uśmiałyśmy się niewiarygodnie. Serial skończyłam, jednak nie daje mi spokoju związek Penny i Leonarda. Jest on tak bardzo bezpodstawny, ze niszczy to serial. Ona obniżyła oczekiwania i tyle z tego z jej strony, bo nic więcej nie daje z siebie, a on robi wszystko. Strasznie denerwujące jest to, jak wyrazi swoją opinie, która jest niezgodna z jej zdaniem, Penny strzela focha, a on przychyla się do niej tylko żeby mieć spokój. O wiele lepsi są Howard i Bennie oraz Sheldon i Amy.

love_craft

Niesamowicie denerwowały mnie "żarty", że wyszła za niego, bo wybłagał. Za 1 razem może mogło to byś zabawne, ale każdy kolejny raz utwierdzał tylko w przekonaniu, że Penny raczej nie kocha Leonarda, tylko jest z nim faktycznie z litości i dlatego, że przestało jej zależeć na szukaniu tego jedynego, ew. ze strachu, że zostanie sama, bo dotychczas wybierała idiotów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones