PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 312
ocen
8,0 10 1 168312
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Włosy Kaley = tragedia, ona ma zbyt masywne ramiona do krótkich, długie znacznie dodają jej kobiecości, a tak to -100 do sexapilu

maximus_

A jak dla mnie właśnie zmiana na plus. Wygląda w nich ładnie i dodają jej postaci sporo świeżości. Dość miałem tego image słodkiej blond idiotki, który powoli zmieniał się w złośliwą podgrubiałą zrzędę. Zaczyna być kobieca i to moim zdaniem dobry kierunek. :-)

ocenił(a) serial na 10
maximus_

Mam mieszane uczucia. W jednej chwili też zwracam uwagę na te jej ramiona i, że jakoś niezbyt, ale w drugiej chwili wygląda jednocześnie uroczo, dojrzale i kobieco i jej pasuje, jak np. na tej rozmowie o pracę. Wyglądała tam fantastycznie+ popieram Ufos zerwanie z wyglądem słodkiej blondynki to też ogromy plus ;)

lenena

chyba właśnie ta rozmowa to najlepszy dowód że wcale z tym wyglądem jak i charakterem nie zerwała ;)

ocenił(a) serial na 10
maximus_

chodziło mi bardziej o to, że te włosy wniosły taki powiew świeżości, no i trzeba przyznać, że z WYGLĄDU to nie wygląda już na głupią blondyneczkę, a charakterek pozostał, bo taka poniekąd jest Penny, choć i tak się zmieniła przez te sezony ;)

lenena

etam, faceci uwielbiają długie włosy, nawet ci co gadają "rób jak uważasz kochanie i tak będę cie kochał" :D

ocenił(a) serial na 10
maximus_

hehe oj tam! Jak wszystko- kwestia gustu :)

lenena

mówię ci jak jest ;)

ocenił(a) serial na 10
maximus_

Po czasie dochodzę do wniosku, że też niezbyt te włosy, bo jak np. robi te swoje miny to po prostu masakra, aż się na nią patrzeć nie chce.
Miałeś rację lepiej jej w długich ;)

ocenił(a) serial na 10
maximus_

kwestia gustu... fryzura sama w sobie mnie tam się podoba, ale zdecydowanie wolę brunetki ;)

ocenił(a) serial na 7
maximus_

tez uwazam ze w dlugich jej bylo lepiej, w ktorkich wyglada na 10 lat wiecej

Miya90

no, w końcu głos rozsądku ;)

maximus_

wygląda super w krótkich

ocenił(a) serial na 10
maximus_

nawet jeśli wygląda mniej seksownie. Oczywiście nadal jest piekielnie pociągająca, ale zawsze facet woli gdy kobieta ma dłuższe włosy. Pamiętałbym, że potrzebowała tej zmiany dla nowej roli, patrząc na 2 pierwsze odcinki nowego sezonu powiedziałbym, że jej obecna fryzura pasuje do nowej sytuacji w życiu Penny. Poza tym to tylko włosy, przecież odrosną.

ocenił(a) serial na 8
maximus_

no niestety, była piękną kobietą, a teraz wygląda jak ciepły chłopczyk, jakiś Justin Bieber. Obcięła włosy i od razu serial jest mniej śmieszy. Dramat. Ale tak bywa jak za stylizacje gwiazd biorą się homogenizowani styliści

ocenił(a) serial na 10
AeSPe

Żeby było jasne. To nie twórcy TBBT kazali jej zmienić fryzurę. Coś jest nie tak jeśli śmieszność serialu zależy od włosów jednej z bohaterek..

AeSPe

zaiste, dla przypomnienia:

http://www.clickypix.com/21-funny-penny-moments-big-bang-theory/penny-moment-big -bang-theory1/

chlip ...

ocenił(a) serial na 10
maximus_

i co to ma być nie wiem zabawny moment czy jaki? Bo chyba nie do końca rozumiem

tupac1991

jak trzeba ci tłumaczyć to wybacz :D

ocenił(a) serial na 10
maximus_

przykro mi bardzo, ale w żaden sposób nie jest zabawny dla mnie dekolt Kaley Cuoco-Sweeting :)

tupac1991

jak nie wiesz co jest fajnego w atrakcyjnej blondynce w małej czarnej to co ci mam pisać chopie ;)

ocenił(a) serial na 10
maximus_

pytałem co zabawnego w tym a nie fajnego :)

ocenił(a) serial na 8
maximus_

Nawet nie tyle to, ile wygląda po prostu znacznie starzej. A szkoda, bo ścinała włosy dwa razy i po pierwszym cięciu miała fajnego boba w którym wyglądała zdecydowanie lepiej.

SzalonyChemik

no wiesz lata lecą ona juz pod 30stkę to dziewczęce rysy znikają, mocny makijaż od najmłodszych lat też robi swoje, może zastąpią ją w roli seksbomby, może Rajesh coś wyrwie jak wyrwał w realu miss-kę :)

ocenił(a) serial na 8
maximus_

W ostatnim odcinku, kiedy pokazali razem Penny i dziewczynę Raja to trzeba przyznać, że ruda może zdetronizować Kaley z jej piedestału serialowej piękności. Jest świeża, urocza, zdecydowana i ma świetne włosy, Penny wygląda przy niej jak podstarzała mamuśka, która najlepsze lata ma już dawno za sobą, ale usilnie stara się udowodnić sobie i innym, że jest "najpiękniejsza w całej wsi" :)

arturianka18

może tak być, bo dostaje coraz więcej minut w serialu

arturianka18

"ruda może zdetronizować Kaley z jej piedestału serialowej piękności. "

No własnie ja dokładnie na to czekam. :)

ocenił(a) serial na 10
arturianka18

+100 za ten komentarz;)

maximus_

Na szczęście Maiym Bialik nie zrezygnowała ze swojej klasycznej, podkreślającej kobiecość fryzury, dodającej plus 100 do jej seksapilu, więc wszyscy miłośnicy kobiecej urody mogą dalej paść się widokiem jej wdzięków...

on_my_own

heh to na pewno, ale z kolei ona w krótkich to byłby harkor dopiero :D

on_my_own

:) Boski tekst.

ocenił(a) serial na 10
on_my_own

fikłam ;-)))

ocenił(a) serial na 9
maximus_

NO TRUDNO, POZOSTAJE CI TRZEPAĆ DO STARSZYCH ODCINKÓW, PANIE "OGLĄDAM SERIAL TYLKO DLATEGO, ŻE PODOBA MI SIĘ AKTORKA"

celebes

dzień bez zawistnego wpisu polaczka-cebulaczka, dniem straconym :)

maximus_

Ależ celebes ma świętą rację :) To ty masz cebulowo-buraczane poglądy, że kobieta musi przede wszystkim dbać o to, żeby się podobać. I tak Penny (i Bernadette) wygląda lepiej niż jakakolwiek postać z głównych bohaterów. Niech Leonard trochę schudnie, bo mi się nie podoba! Albo Howard niech zmieni fryzurę na coś bardziej seksownego. No jak to tak, facet się oszpeca specjalnie? Haha

katarzyna23x

Dokładnie. :)

maximus_

Kaley nie ma nadwagi, więc jeśli ma masywne ramiona to może świadczyć, że na siłowni troszkę bywa, za co ma u mnie plus. Nawet jeśli ma taką naturalną budowę ciała, to co? Byłoby dziwne, gdyby ktoś nosił mniej wygodną w utrzymaniu fryzurę, żeby być bardziej kobiecym i seksownym, to chyba nie są wartości ważne dla osoby inteligentnej? A mnie się dużo bardziej podoba teraz, ale to i tak nie ma żadnego znaczenia, musi się sobie tylko podobać. Też mam króciutkie i nie zamierzam nigdy zapuszczać, ogromna różnica, rzadziej się myje, szybciej suszy, zero problemów z czesaniem, nie potrzeba odżywek do rozczesania, oszczędność czasu i kasy.

katarzyna23x

po prostu też ci sie dbać nie chce o włosy i dlatego sie z nią utożsamiasz, co nie znaczy że to dobrze wygląda ...

maximus_

A tobie sie naprawde wydaje, ze kogos obchodzi twoje zdanie co do jego osobistego wygladu? Li-tos-ci... ;)

sever

jak nie obchodzi to po ch... dyskutujesz, zero logiki a nie cofam jesteś kobietą juz kumam :D

ocenił(a) serial na 7
maximus_

Zrobili z niej chlopczyce, szkoda bo ladna byla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones