Teoria wielkiego podrywu (2007-2019)
Teoria wielkiego podrywu: Sezon 5 Teoria wielkiego podrywu Sezon 5, Odcinek 22
Odcinek Teoria wielkiego podrywu (2007-2019)

Konwergencja ogiera

The Stag Convergence 21m
8,4 1 779
ocen
8,4 10 1 1779
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum s5e22

Nie wiem czy wszyscy to zauważyli, ale w odcinku 22 sezonu 5. jest prześmieszna scena kiedy Bernadette mówi iż Howard stworzył przed ślubem stronę WWW z ciekawostkami o ich rodzinach. I że kiedyś ich rodziny w Polsce mieszkały koło siebie. Wtedy Penny mówi, że to cool. A na to Amy, że wcale nie, ale wyjaśni jej to później :)))) Strasznie mnie to rozśmieszyło! :)

ocenił(a) serial na 9
martinezowiec

Mnie najbardziej śmieszy, że i Howard i Bernadette są żydami.

to taki dowcip dla wtajemniczonych, że wśród tych pseudo polaków emigracyjnych z Polski masa to tacy co zostali pod katolicyzm i jakieś -ski czy podobne podciągnięci żeby ich przed Nazistami ochronić, a oni potem ochoczo pokazują jak bardzo Żydzi są otwarci na obce kultury.

ArchieIl

Obawiam się, że nieuważnie oglądałeś, bo Bernadette nosi krzyżyk na szyi...

ocenił(a) serial na 9
martinezowiec

Ojej, sprawdź aktorkę.

Oboje to żydzi, a nauka paciorka żeby Niemiec oszczędził to klisza wojenna...
zostawiła sobie na pamiątkę talizmanik.

producent to też żyd tego serialu.

ArchieIl

Mam wrażenie, że masz jakąś antyżydowską obsesję. Ja napisałem o postaciach w serialu i tam Bernadette nie jest żydówką.

ocenił(a) serial na 9
martinezowiec

może i mam, ale przede wszystkim rozumiem co oglądam, a nie brnę jak głupia owca w gąszcz bo podobno wilka nie ma...
miłej zabawy z wilczarami.

ocenił(a) serial na 9
martinezowiec

W serialu Bernadette mówi, że jest polską katoliczką i nie pokazuje dowodu, że nie jest żydówką, która została podpięta pod katolicką rodzinę np. co jest statystyczną normą wśród takich co przeżyli wojnę.

ocenił(a) serial na 9
martinezowiec

nie wiem czy ty się koleś orientujesz ale żydzi w Polsce to byliby w dużej części mieszańcy nie tylko z różnych krajów, ale duża część biedoty się miksowała z żydami więc te oficjalne statystyki jaka nacja ile ludzi straciła to komizm sytuacyjny.

to mniej więcej jak ocenianie ilu jest w Polsce potomków szlachty zliczając -ski.

z jednej strony bękartów nie ma, bo nie, a z drugiej strony tak się ostro trzymali żeby czasem z nikim się nie musieć zasłaniać w razie czego.

użytkownik usunięty
martinezowiec

Serio nikt nie kuma o co w tym chodzi ? Proste : Amy sugeruje że to Polacy wymordowali żydów w Polsce a nie Niemcy, bo przecież Niemcy chronili żydów przed Polakami .... Taka historia jest finansowana przez Niemcy od lat 60, cały pomysł powstał z inicjatywy byłych nazistów którzy normlanie działali w agencjach wywiadowczych RFN - cała zabawa trwa do dzisiaj. Opłacania są nawet Polscy pseudo dziennikarze z takich serwisów jak Onet lub TVN aby zakłamywać historię. Ps Jestem wielkim przeciwnikiem PISu - bo jakiś idiota z tym na pewno wyjedzie. Odnośnie całej akcji można poszukać w Internecie - Polskie obozy śmierci !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones