PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465138}

Terapia

In Treatment
8,0 4 215
ocen
8,0 10 1 4215
Terapia
powrót do forum serialu Terapia

Witam. W jaki sposób kończy się trzeci sezon? Z powodu braku polskich napisów do odcinków ponad 12 nie mogę obejrzeć końcówki sezonu, a jestem ciekaw.

ocenił(a) serial na 9
piter236

Chyba lepiej byłoby się przekonać samemu (słownictwo w sumie nie jest w tym serialu zbyt trudne, można też użyć angielskich napisów). Słowa nigdy nie oddadzą emocji jakie są przy oglądaniu tego serialu. Ale skoro chcesz...





-- SPOILER -- SPOILER -- SPOILER -- SPOILER --





[W opisach mogą być drobne błędy bo oglądałem dość dawno. Jak się ktoś nie zgadza z tym co poniżej, to proszę poprawić]

Frances - stwierdza, że źle robiła sprzeciwiając się woli siostry w sprawie przedłużania życia na siłę. Odchodzi, twierdząc, że uporała się ze swoim problemem.

Sunil - okazało się, że podczas spotkań manipulował Paulem tak, by zapewnić sobie deportację do Indii.

Jesse - zostaje aresztowany, z więzienia odbiera go ojciec. Przychodzą razem do Paula. Jesse rezygnuje z terapii, twierdząc, że już wszystko ok, choć Paul twierdzi, że wiele jeszcze zostało do zrobienia.

Adele - Paul rezygnuje z terapii. Nie ma pacjentów, waha się czy kontynuować pracę w zawodzie. W ostatniej scenie odchodzi i znika wśród ludzi na ulicy.

Smutne, ale IMO rewelacyjne zakończenie.

FTW

dzieki, gdybym znał angielski to chetnie bym obejrzal z napisami a tak pytam. Milego weekendu.

ocenił(a) serial na 10
piter236

Napisy są już dodawane stopniowo. Do 17 jutro wieczorem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones