PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369170}

Terminator: Kroniki Sary Connor

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
7,0 12 173
oceny
7,0 10 1 12173
Terminator: Kroniki Sary Connor
powrót do forum serialu Terminator: Kroniki Sary Connor

Mam 5 pomysłów:
1. Są kosmicznym programem komputerowym.
2. Są programem komputerowym, który ma na celu zniszczenie Skyneta.
3. Jest to pierwotny Skynet z linii czasowej sprzed ingerencji w czasie spodowane "rozgoryczeniem" Skynetu (w pierwotnej linii czasowej nie było wojny).
4. Jest to Skynet, który po wielu nieudanych ingerencjach w czasie zrozumiał, że jeśli chce osiągnąć swój cel, to musi powstrzymać wojnę i chronić człowieka.
5. Jest to Skynet z moralnością w przeciwieństwie do Skyneta, który wypowiedział wojnę.

ocenił(a) serial na 8
KsaQ1997

Im dana (z tych 5 podanych przeze mnie teorii) teoria ma mniej błędów logicznych, tym mam mniej dowodów na prawdziwość tej teorii i vice versa.

ocenił(a) serial na 6
KsaQ1997

Punkt 4 raczej ,świadczą o tym słowa Catherine Weaver do Allisona ze muszą zrobić wszystko by jej córka i Allison mogli przeżyć

ocenił(a) serial na 9
Danio31b

Faktycznie tak powiedziała? W którym momencie? Ja pamiętam, że najważniejsze jest przetrwanie Johna Henry`ego, nawet kosztem córki

ocenił(a) serial na 9
KsaQ1997

Przecież w serialu jest wyjaśnione kim są.

ocenił(a) serial na 9
Artanis

dokładnie - Catherine Weaver T-1001 renegat z opuszczonej zdaje się wieży wiertniczej. Odmówił przyłączenia się do ruchu oporu, zbiegł do przeszłości aby "wychować" przeciwnika skynetu - SI przychylne ludzkości. John Henry to Turek2.0 program szachowy "wychowywany" przez Catherine Weaver

ocenił(a) serial na 8
sandalarz

Jeśli dobrze pamiętam, dlaczego stworzyłem ten wątek, to to, co napisaliście tutaj, było tylko tym, co było podane w serialu na wierzchu i bez powiązania z resztą filmów z tego uniwersum. Bo kojarzę, że ja tworząc ten wątek pierwotnie mocno się rozpisałem, ale była u mnie awaria połączenia internetowego, a ja nie zrobiłem ctrl+c ctrl+v, więc po odzyskaniu internetu napisałem na nowo post tworzący ten wątek i z tego, co pierwotnie napisałem, zachowały się tezy, bo pierwotnie do każdej tezy dawałem argumenty, których teraz nie podam, bo ich już nie pamiętam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones