PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570521}
6,7 18 187
ocen
6,7 10 1 18187
5,0 3
oceny krytyków
Terra Nova
powrót do forum serialu Terra Nova

Kilka informacji które znalazłam,odnośnie drugiego sezonu.

W poniedziałek 19 grudnia stacja FOX wyemitowała dwugodzinny
finał pierwszego sezonu "Terra Nova". Pozostaje pytanie - co dalej?

Czy produkcja będzie kontynuowana w przyszłym roku?
Wiele wskazuje na to, że... tak!

FOX jeszcze nie podjął decyzji co do przyszłości "Terra Nova".
Producenci serialu nie chcą jednak czekać w nieskończoność i już
"zabezpieczają" swoje gwiazdy. 31 grudnia umowy kończyły się
dwóm kluczowym aktorom - Jasonowi O'Marze i Stephenowi Langowi.

Zostali oni jednak poinformowani, że nie powinni szukać nowego
pracodawcy. W stan gotowości postawieni zostali też scenarzyści
"Terra Nova", którzy mają być gotowi do rozpoczęcia prac nad
fabuła drugiego sezonu.

FOX decyzję na temat przyszłości "Terra Nova" ma podjąć
w styczniu, ale być może dobre wieści zostaną przekazane
wcześniej. Jeśli drugi sezon zostanie zamówiony, zdjęcia ruszą
w kwietniu, a premiera odbędzie się we wrześniu 2012 roku.

Warto dodać, że twórcy chcą wzmocnić obsadę produkcyjną serialu.
Już teraz poszukiwani są nowi scenarzyści z "najwyższej półki",
którzy mają pomóc Brannonwi Bradze w tworzeniu nowych odcinków.

Dwugodzinny, finałowy epizod "Terra Nova" zgromadził w pon
przed telewizorami 7,20 mln widzów przy współczynniku 2.2.
Jest to wynik lepszy niż przed tygodniem, ale osiągnięty
bez żadnej konkurencji na innych kanałach.

Za kontynuacją "Terra Nova" przemawiają też wysokie wyniki
oglądalności serialu przez nagrywarki DVR, duże zyski ze
sprzedaży produkcji na całym świecie oraz Peter Chernin
i Steven Spielberg, którzy nadal mają być zaangażowani
w projekt. Reasumując - nic nie wskazuje na to,
by "Terra Nova" została anulowana.

ocenił(a) serial na 10

Dwugodzinny finałowy epizod?

użytkownik usunięty
tihomax

Ostatni odcinek został rozłożony na 2 części,nie trwał całe 2 godziny ale ok.1,45.Nie pamiętam już dokładnie;)

ocenił(a) serial na 10

aaaa to spoko :) Już myślałem że coś przegapiłem

użytkownik usunięty
tihomax

To tylko FOX zrobiła takie zamieszanie,że wyszlo dwa odcinki;)

ocenił(a) serial na 7

fajny serial w sumie ;D czekam na 2 sezon ;D jak dla mnie troche za malo tajemnic bylo w tym sezonie i za malo dinozaurów..ale mysle ze po takim finale, nowy sezon bedzie pelen tych 2 elementow ;D

użytkownik usunięty
Don_Jaras

Oberzj sobie Primeval -Siły Pierwotne.Tam jest sporo zagadek i są dinozaury ;d

ocenił(a) serial na 7

Ta za mało tajemnic było ;/ ale 2 sezon od razu na wejściu już ma tajemnicę, nie będę spoilerował, ale dość ciekawa ;d

użytkownik usunięty
Mailo91

Jeśli chodzi o Primeval to tam z każdym sezonem,czasem odcinkiem zagadek jest coraz więcej.No ale ja już tutaj o tym nie pisze bo to dyskusje o Terra Nova;)

ocenił(a) serial na 7

ta tylko dwa se a reszta to naciągana kupka :)

ocenił(a) serial na 3

Mam nadzieje że nie będzie 2 sezonu bo to tylko strata pieniędzy. Pilot serialu zachęcał do oglądania, jednak kolejne odcinki staczały serial na dno. Nuda.

ocenił(a) serial na 7
Snoopi84

A co to twoje pieniądzę na produkcje idą, że piszesz by nie robiono kolejnego sezonu bo strata pieniędzy? mhuahuauh ;d właśnie ostatnie odc. były najlepsze z całego sezonu, oglądałeś to w ogóle? -,-

ocenił(a) serial na 3
Mailo91

Chyba nie rozumiesz co napisałem. Chyba wiadomo że jak dany serial nie ma oglądalności to stacja nie kupuje dalszych sezonów . A oglądalność = pieniądze. Serial oglądałem do 7 odcinka.

Snoopi84

jak dla mnie, to jest jedyny serial, ktory sie da ogladac, przynajmniej na foxie, jesli nie w ogole w calej polskiej tv... no, jest jeszcze prime evil i torchwood, ale nie o nich tu mowa

użytkownik usunięty
Snoopi84

Opinie zawsze będą podzielone.Jedni będą za inni przeciw.Skoro Ci się nie podobało to przecież nie musisz oglądać,nikt Cię do tego nie zmusza.
Nie rozumiem tego,że ktoś ogląda jakiś serial skoro wcale mu się nie podoba.
Ja osobiście uważam,że nie ma z tego żadnej rewelacji,jest w nim masa błędów itd. ale fajnie się go ogląda i mam nadzieje,że kolejny sezon będzie lepszy.

ocenił(a) serial na 3

Nie zauważyłem "napisu nad filmweb-em" komentować filmy/seriale tylko w pozytywny sposób . Nie napisałem że mi się nie podobał. Widziałem dużo gorsze, uważam go za bardzo średni. Dla tego takie moje zdanie a nie inne.

użytkownik usunięty
Snoopi84

Ale przecież napisałam,że opinie bedą podzielone komuś się podoba a komuś nie ;)
A nie,że masz pisać tylko pozytywy xD

ocenił(a) serial na 7
Snoopi84

a ja jestem innego zdania trzymam nietylko kciuki aby był jeszcze 2 se a nawed 3

ocenił(a) serial na 9

Czekam z niecierpliwością na 2 sezon. Pierwszy sezon mnie osobiście się bardzo podobał.
Dzięki za informacje odnośnie 2 sezonu.

SplinaMS

Serial genialny, nie to co LOST. Dla ciekawskich od 4 kwietnia rusza serial w TVP1 :) Ta stacja wie na co wydać pieniądze :) Właśnie widziałem zapowiedź w TVP1

"W każdą środę o godz. 20.20, od 4 kwietnia, w TVP1 będzie można oglądać premierowe odcinki serialu TERRA NOVA. Serial przygodowy produkcji Stevena Spielberga, Petera Chernina, Brannona Bragi, René Echevarrii oraz Aarona Kaplana przeniesie widzów 85 mln lat wstecz. To historia zwyczajnej rodziny, która przenosi się do czasów prehistorycznych w ramach śmiałego eksperymentu, mającego na celu ratowanie ludzkości przed zagładą."
http://www.tvp.pl/o-tvp/o-tvp/aktualnosci/serial-terra-nova-w-tvp1/6740544

ocenił(a) serial na 5
MeetThePain

nie będzie drugiego sezonu. Oficjalnie

ocenił(a) serial na 7
Atrapan

podaj linka z kąd masz te info?

ocenił(a) serial na 7
MeetThePain

Porównujesz "Terra Nova" do "LOST" ? Nie bądź zabawny kolego :) To tak choćbyś porównał "Niewolnica Isaura" do "Spider-Man" . Normalnie żal :)

ocenił(a) serial na 7
chris3110

ale ty pierniczysz to ty dałeś porównanie LOST - serial przygodowo sf podobnie jak Terra dalej Lost zpierdzielił się na maksa od połowy 3 sezakończenie jest spier.....a że ho ho nie jeden badziewny Polski serial miał lepsze zakończenie co do Terry to porównanie w sam raz

ocenił(a) serial na 5
Baal

http://www.filmweb.pl/news/Nie+b%C4%99dzie+%22Terra+Novy%22-83706

Czytać serwis to nie przegapicie takich informacji :)

użytkownik usunięty
Atrapan

Niee! Dopiero teraz zauważyłam,kurcze no po finale mnie wciągnęło a tu klapa ;(

Atrapan

o ja... a tak czekałam ;(

ocenił(a) serial na 5
masquerade__

nie ma na co. Ten serial był nudny i bez polotu ale myślałem, że może rozwiną temat i akcję w 2 sezonie. Niestety za dużo strat przyniósł i za mało zysków.

Atrapan

Cóż, mnie się bardzo podobał. Boli mnie jedynie to, że nadal będzie się kręcić filmy i seriale do dupy, a coś, co miało potencjał, skończyło się raz dwa.

ocenił(a) serial na 8
masquerade__

Dokładnie, moim zdaniem serial ma ogromny potecjal! Ogladam juz drugi raz pierwsyz sezon i naprawde jest swietny klimat. Śmiało mogliby rozwinac watek i isc do przodu. Przegladajac net widze, ze produkcja ma wielu fanów ;) Co do nudy... nie zauważyłem.

ocenił(a) serial na 7
Almarcino

Popieram twe zdanie ja tyż przy nim się nie nudziłem

Almarcino

Ale po co, skoro można zrobić trzecią część Ludzkiej Stonogi... Taki chłam się sprzedaje, bo społeczeństwo głupie. Trochę to dziwne, bo przecież podobno było pewne, że będzie kolejny sezon Terra Novy, a za chwilę okazuje się, że to była klapa i nie było zysków. Dziwne dość. No ale poczekamy, może wypuszczą kolejny dobry serial. Który skończy się po pierwszym sezonie :P

ocenił(a) serial na 7
masquerade__

podobnie było z ocalonymi (Survivors) dwa se i klapa nawet porządnego zakończenia nie zrobili

ps. ale porównanie hehe ale na przyszłość proszę nie krytykuj tak wspaniałego trzymającego w napięciu poprostu wibitnego fulmu jak Ludzka stonoga (sarkazm)_

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
masquerade__

zgodzę się z tym;) i tak właściwie to się urwał w takim momencie że sie właściwie nie skończył;P

Wszyscy pieprzycie jak potłuczeni. Nikt was nie nakłania do oglądania. Ja osobiście nie umiem doczekać się drugiego sezonu. I serdecznie olewam wasze wypociny, żółtym parującym świeżym moczem. Znawcy kina, bu cha cha...

co wy pierdzielicie ten serial podobał mi się nawet bardziej od parku jurajskiego. w tym serialu są fajni aktorzy atmosfera ten klimacik noi kolorystyka fabuła mocna w ogóle serial rewelacja tylko że trzeba być normalnym żeby zrozumieć ten film ale co połowa z was to wieśniaki za przeproszeniem oglądali by tylko o duchach, zabijaniu albo zboczone filmy lub jakiś chłamowate filmy i seriale dla dzieci więc z takim podejściem to se kreskówki oglądajcie . No i mogli by wycofać Brytyjską wersję Sił Pierwotnych bo to badziew totalny podróba masakryczna zamiast tego to kasa na Terra Nove powinna być przyznana

ocenił(a) serial na 7
nohart

tez jestem tego zdania serial był naprawde ciekawy
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Baal

Beka beka. 5 tysięcy odcinków "Mody na sukces" a drugiego se "Terra Novy" nie chcą. To straszne :(

ocenił(a) serial na 6
Daria_Stypayhorlikson

właśnie skończyłem oglądać ten serial i powiem szczerze że skopali finał , ogólnie średnio to wypadło

ocenił(a) serial na 10
Sylar_Heroes

Może wypadłoby lepiej, gdyby rozwinęli temat w drugim sezonie :)

ocenił(a) serial na 5
Daria_Stypayhorlikson

Terra Nova z założenia mógł być dobrym serialem i miał potencjał by takim być ale aktorstwo leżało strasznie, fabularnie też bez fajerwerków.
A porównywanie tego do Mody na Sukces jest śmieszne. Moda na sukces to opera mydlana tak samo jak Klan czy M jak Miłość. Kręcone byle było jak najwięcej odcinków żeby codziennie ludzi mieli co oglądać, a telewizja niskim kosztem mogła zapychać czymś program. Wszystkie te opery mydlane są po prostu tragiczne ale jednak ludzie i tak to oglądają. Terra Nova to serial miał mieć ok 20 odcinków na sezon, a opera mydlana ma mieć ok 300 na rok. Poza tym weź pod uwagę że na ten serial wydali ponoć kupę siana i kompletnie to się nie zwróciło, ba nawet tego nie było widać bo efekty specjalne słabe, a sam świat mało ciekawy. To już w Arrow mała wysepka na ocenie była ciekawsza. Serial był przeciętny i pewnie gdyby nie fakt że wydano na niego dużo kasy to trwałby dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones