PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769361}

Terror

The Terror
7,4 14 833
oceny
7,4 10 1 14833
7,5 8
ocen krytyków
Terror
powrót do forum serialu Terror

Cornelius Hickey

ocenił(a) serial na 8

Kim tak naprawdę jest ta psychopatyczna postać ?? w serialu dowiedujemy się tylko że podał on się jedynie za "Cornelius Hickey"a. Ale co zrobił z prawdziwym posiadaczem tego Imienia i kim tak naprawdę wgl jest ten psychol ? Albo mi to umknęło albo pozostaje mieć nadzieję że zostaje to bardziej wyjaśnione w książce i być może ktoś miły mi wyjaśni historię tej szumowiny która bądź co bądź ładnie fabułę napędza. Zakładam że to po prostu jakiś morderca porąbany który był ścigany zabił prawidziwego Hickey'a i tak dostał się na Terror nie wiedząc co go czeka - ale może było zupełnie inaczej ? Gdyby nie jego intrygi przeżyli by najprawdopodobniej, przynajmniej duża część z nich

ocenił(a) serial na 7
mordarg

pierwszy serial jaki w życiu oglądasz?
myślisz że ci od razu w pierwszym odcinku całą historię opowiedzą?

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

poza tym pierwszy serial ? nie rozśmieszaj mnie. Dzięki wspaniałym licznikom filmwebowym mogę Ci dokładnie powiedzieć że jest to mój 226 serial jaki oglądam ( a zaznaczam że każdy serial jaki widziałem- widziałem od początku do końca , nigdy nie porzucam czegoś co zacząłem oglądać ( jakby chuiowe się w dalszej perspektywie nie okazało )

ocenił(a) serial na 7
mordarg

żałosne.
widocznie nie masz nic ciekawszego do roboty w życiu, skoro tracisz czas na jakieś pierdoły jak ostatni frajer.
gdybyś chociaż połowę tego czasu poświęcił na coś bardziej rozwijającego, choćby czytanie książek, może mógłbyś się teraz wykazać większą bystrością.

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

w jakim celu sie do mnie dopier&alasz człowieku ?

ocenił(a) serial na 7
mordarg

już tyle nie płakuniaj
nic ci się nie stało dziewczynko

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

a Tobie sie cos nie poyebalo? Jestes na forum filmowym i dop ierdalasz sie do czlowieka, ze oglada filmy ? Lecz sie trollu...

ocenił(a) serial na 8
mordarg

jakim pierwszym odcinku ? Przecież całość zobaczyłem. Po prostu nie kojarzę żeby jego historia została rozłożona na czynniki pierwsze ?

ocenił(a) serial na 9
mordarg

to prawda gdyby nie hickey, duzo osob by przezylo... najprawdopodbniej byl jakims psycholem i megalomanem.

ocenił(a) serial na 8
Lunasol

Raczej nie przeżyłby nikt, po prostu umieraliby dłużej. Ekspedycja miała przed sobą tysiace kilometrów do przebycia, a Inuici nie byliby w stanie im pomóc, bo nie mieliby żywności dla wszystkich.

ocenił(a) serial na 8
Lunasol

Raczej nie przeżyłby nikt, po prostu umieraliby dłużej. Ekspedycja miała przed sobą tysiace kilometrów do przebycia, a Inuici nie byliby w stanie im pomóc, bo nie mieliby żywności dla wszystkich.

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Książka przedstawia Hickey-a jako człowieka niewidzącego oficerów i ogólnie, ludzi którzy próbują nim rządzić. Crozier mówi o nim że jest "adwokatem" i uważa że jest bardzo niebezpieczny ponieważ tacy ludzie często powodują bunt na statkach. Wątek, że "Hickey" jest tak naprawdę kimś podszywającym pod tę osobę się nie ma w książce miejsca.

ocenił(a) serial na 8
Ageha

Czyli w książce jest po prostu sobą ? :)

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Tak, w książce mat uszczelniacz Hickey jest marynarzem na Terror. Tylko czy jest "sobą" to już inna sprawa ^^
PS: Miało być "nienawidzącego" a nie "niewidzącego" - przepraszam za błąd

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Mniej więcej w połowie ostatniego odcinka "Hickey" prowadzi wszystkich na wzgórze, celem zwabienia bestii. Gdy potwór zaczyna biec w oddali, gnida staje na łodzi i wygłasza przemowę - mówi w niej, m. in. to, że prawdziwy Cornelius opowiedział mu, że wyprawa ma trwać max 1 rok i po drodze mają dotrzeć na Hawaje. Oszust postanowił zamordować Hickeya i pod jego nazwiskiem dostać się na pokład, żeby koniec końców zdezerterować na wspomnianych wyspach. Był rzezimieszkiem, który chciał zacząć nowe życie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones