PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745511}
7,3 19
ocen
7,3 10 1 19
The Beautiful Lie
powrót do forum serialu The Beautiful Lie
ocenił(a) serial na 7
Marko81

w skrócie jest to uwspółcześniona wersja Anny Kareniny - mocno uwspółcześniona, i z akcją umiejscowioną w australii, w końcu to serial australijki.

Herushingu

anny kareniny ? a kto to ? i o czym dokładnie

ocenił(a) serial na 7
Marko81

Poważnie? Toż to istny klasyk. Nie mów, że nigdy nie słyszałeś o tej powieści, tudzież że nie widziałeś żadnej adaptacji filmowej opartej na tej powieści.

A o czym jest? W skrócie o miłości, i zdradzie. W razie potrzeby nie trudno znaleźć opis, lub nawet streszczenie powieści.

Herushingu

nie nie oglądałem zadnej adaptacji filmowej bo mnie takie filmy nie interesują a napisałem bo nie ma żadnego opisu tego serialu

ocenił(a) serial na 7
Marko81

Ok, toż to napisałem, że to uwspółcześniona wersja Anny Kareniny, ale, co do zasady, motyw przewodni został zachowany, z tym, że główna bohaterka jest byłą tenisistką, która wyszła za sławnego aktora, z którym ma synka. A tym trzecim jest młody muzyk + kilka drugoplanowych postaci.

ocenił(a) serial na 7
Herushingu

jej mąż nie jest aktorem, tylko tenisistą.

ocenił(a) serial na 7
manowce

tak? Nie widziałem jeszcze wszystkich odcinków, ale przekonany byłem, że gdzieś w pierwszym odcinku stwierdzono, że to ona była tenisistką - kiedyś, zapewne przed dzieckiem -, a on jest sławnym aktorem... Musiałem nieuważnie oglądać.

ocenił(a) serial na 7
Herushingu

oni wspominali, że się poznali na korcie, o ile pamiętam (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones