PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505051}
6,7 714
ocen
6,7 10 1 714
The Beautiful Life: TBL
powrót do forum serialu The Beautiful Life: TBL

Stacja CW zrezygnowała z serialu, ale powstała petycja o przywrócenie go! Jeżeli chcecie spróbować go uratować, wpiszcie się tutaj:

http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?tblcw321&1

naciskajac sign the beautiful life : tbl petition

wpisujemy: name lub nick, email, i komentarz np ze lubimy serial i żeby go nie usuwali z stacji CW,

i na koniec naciskamy preview signature na dole i już podpisane

petycja powstała dziś i co chwilę ktoś z osób oglądających serial się wpisuje i wy którzy chcecie serial oglądać wpiszcie się.

mam nadzieję , że ta petycja przywróci ten fajny serial...

NATIOREIRO

serial wedlug mnie duzo lepszy niz melrose place i niestety go kasuja;/ szkoda bo po pierwszym odcinku spodobal mi sie:( duzy blad..

ocenił(a) serial na 7
martek_1992

podpisalam .. ale mysle, ze to i tak nic nie da ..
a szkoda bo naprawde zapowiadalo sie bardzo fajnie
:(

Misery_

Milion osób jak na Amerykę to bardzo, bardzo mało.Mimo że serial całkiem ok to ja się stacji nie dziwię że ściągnęli z ramówki bo TV musi zarabiać przecież.

NATIOREIRO

ja się już podpisałem wczesniej jak narazie dwa razy na dwa maile bo tak można ! dowiedziałem się o tej petycji z POPCORNERA !!!!!!!!!!!jest już ponad 100 tysięcy podpisw i wciąż rośnie

ocenił(a) serial na 3
londontown

szkoda, uwielbiam Rainę, mam nadzieję, że niedługo przychylą się do naszej prośby i wyemitują choćby cały pierwszy sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones