PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=304362}
8,0 752
oceny
8,0 10 1 752
The Black Donnellys
powrót do forum serialu The Black Donnellys

wszedzie wystepuja sprzeczne dane. jest 12 + bonusowy odcinków serialu? czy 13 +bonus? czy serial konczy sie na tym, ze Dokey strzela do mamy tommy'ego i reszty?
jezeli jest jeszcze cos dalej, to jak odcinek ten sie nazywa i gdzie go mozna znaleźć?
prosze o pomoc.

ocenił(a) serial na 10
screamscrew

niestety ja tez nie wiem gdzie mozna ten ostatni odcinek znalezdz

ocenił(a) serial na 10
redbull_89

13 odcinka nie wyprodukowali, nie dokręcili, nie zmontowali, mniejmy nadzieje że będzie w wydaniu DVD

screamscrew

w sumie jest 13 odcinków razem z odcinkiem bonusowym a raczej z odcinkiem który nie został wyemitowany w tv tylko na stronie www serialu

jest to odcinek oznaczony s01e14 ale de facto jest to odcinek którego akcja dzieje sie miedzy odcinkami 2 i 3 czyli mozna powiedziec ze jest to odcinek 2,5 ;]

teraz pojawi sie jeszcze wieksze zamieszanie bo na dvd ten odcinek został oznaczony jako s01e03 i wszystkie odcinki powyzej zostały automatycznie przesuniete o jeden numer w zwyz

ostateczna lista odcinków z dvd to

The.Black.Donnellys.E01.Pilot.
The.Black.Donnellys.E02.A.Stone.Of.The.Heart.
The.Black.Donnellys.E03.God.Is.A.Comedian.
The.Black.Donnellys.E04.The.World.Will.Break.Your.Heart.
The.Black.Donnellys.E05.Lies.
The.Black.Donnellys.E06.Run.Like.Hell.
The.Black.Donnellys.E07.The.Only.Thing.Sure.
The.Black.Donnellys.E08.In.Each.One.A.Savior.
The.Black.Donnellys.E09.All.Of.Us.Are.In.The
The.Black.Donnellys.E10.When.The.Door.Opens.
The.Black.Donnellys.E11.Wasn't.That.Enough.
The.Black.Donnellys.E12.The.Black.Drop.
The.Black.Donnellys.E13.Easy.Is.The.Way.

a lista odcinków emitowanych w tv i na stronie www to:

The.Black.Donnellys.E01.Pilot.
The.Black.Donnellys.E02.A.Stone.Of.The.Heart.
The.Black.Donnellys.E03.The.World.Will.Break.Your.Heart.
The.Black.Donnellys.E04.Lies.
The.Black.Donnellys.E05.Run.Like.Hell.
The.Black.Donnellys.E06.The.Only.Thing.Sure.
The.Black.Donnellys.E07.In.Each.One.A.Savior.
The.Black.Donnellys.E08.All.Of.Us.Are.In.The
The.Black.Donnellys.E09.When.The.Door.Opens.
The.Black.Donnellys.E10.Wasn't.That.Enough.
The.Black.Donnellys.E11.The.Black.Drop.
The.Black.Donnellys.E12.Easy.Is.The.Way.

The.Black.Donnellys.E14.God.Is.A.Comedian. (to ze ten odcinek podczas emisji został oznaczony jako 14 było poprostu pomyłką)

czyli jeszcze raz podsumowując

jest 13 odcinków razem z odcinkiem God.Is.A.Comedian.

ekonomiawroc

a wiesz moze, czy jest planowany kolejny sezon?

eccocce

stacja która emitaowała serial (ABC chyba - sorry juz nie pamietam ;] )
nie planuje 2 sezonu poniewaz według nich juz 1 sezon nie przyniósł im oczekiwanych zysków

pojawiła się plota że prawa do serialu chce odkupić HBO i nakręcic nastepne sezony ale jak mowie jest to tylko plota która nigdzie nie została oficjalnie potwierdzona

eccocce

chwile poszperałem w necie
(stacja na której leciał serial to oczywiscie NBC ;] )

i wyglada na to że nie zobaczymy kontynuacji serialu bo w stanach na dvd serial został wydany jako "The Black Donnellys: The Complete Series"
a wydawanie w stanach serialu na DVD z dodatkiem w nazwie "The Complete Series" oznacza definitywny koniec serialu...

ocenił(a) serial na 9
ekonomiawroc

Screamscrew-Moze tak nastepnym razem poinformujesz, ze pojedziesz Spoilerem !
Ja akurat ogladalem do konca,ale inni moze sami by chcieli sie dowiedziec co jest na koncu.

ocenił(a) serial na 10
ekonomiawroc

wielka szkoda dla mnie to najlepszy serial jaki ogladalem, jeszcze jeden sezon by sie przydal napewno ale nie wiecej, tak jak mamy smallvile 7 czy jakies losty 14 bo to do niczego nie zmierza...

screamscrew

Mam pytanie - serial ma ostateczne zakonczenie czy jest przerwany w polowie? Chcialbym go sobie obejrzec, ale jesli zostal przerwany w srodku akcji, to nie ma wiekszego sensu :P

ocenił(a) serial na 10
KNoW

nie no jest 12 odcinków, i wtedy kończy się pierwszy sezon:)

ocenił(a) serial na 7
michu89

nieprawda, kończy się serial całkowicie. drugiego sezonu nie będzie...

Aintha

Powie mi ktoś, jak "Lodziarz" trafił za kratki i czemu wypytuja go tak szczegółowo o Donnellych?

pnsnic

no wlasnie tez jestem tego ciekawy. Nie zostalo wyjasnione czemu wszyscy sa zainteresowani bracmi oraz za co ich koles siedzi. Tak samo nie wiadomo czy matka Donnelych oraz Dokey przezyli, oraz czy Nicky Cottero zdazyl do szpitala na czas

Pijany_Mistrz

Bo ma byc swiadkiem koronnym w procesie Donnellych, opowiada roznym prawnikom cala historie Donnellych. Oni przejeli dzielnice i wszystko sie pozmienialo. Tak by przynajmniej wynikalo z serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones