The Boys (2019)
The Boys: Sezon 3 The Boys sezon 3, odcinek 6
odcinek The Boys (2019)

Bohaterogazm

Herogasm 1h
8,7 1 378
ocen
8,7 10 1 1378
The Boys
powrót do forum s3e6

Starlight

ocenił(a) serial na 9

Co z nią nie tak?! Doskonale wie że nie da się pokonać inaczej Homelandera i tak tkwi przy swoim. Swoją drogą sam Soldier Boy go nieźle prał a z Butcherem i Hughie'm by go wykończyli gdyby nie zwiał.

ocenił(a) serial na 10
borsuk96

Chodzi o pewną drogę którą przechodzi ta postać. W sensie że powiedziała już cała prawdę bo ma dość ciągle grania kogoś kim nie jest. Poza tym i tak siódemka już nie istnieje. Atrain zszedł na zawał, black noir dziala już na własną reke i wydaje mi się że ta scena z lasu jak solder boy kogoś wali tarcza to właśnie była walka z nim. Homelander został już sam z deepem ale coś czuję że może wyżyć na nim swoją flustracje i zwali na niego całą wine za te sytuację w tej willi bliźniaków. W sensie ze zrobi mu jakąś krzywdę 

kamillo112

która scena z lasu?

ocenił(a) serial na 9
Akira_666

Chyba w zwiastunie taka była

ocenił(a) serial na 9
kamillo112

Nie wiadomo czy A-train zmarł. Myślę że jednak pójdą drogą komiksu
Homelanderowi będzie odwalać i Vought uruchomi swoje "zabezpieczenie"

borsuk96

wg wiki A-Train zmarł. https://the-boys.fandom.com/wiki/A-Train

ocenił(a) serial na 10
borsuk96

nie wiem czy dobrze jarze ale tym zabezpieczeniem nie był własnie black noir który w komiksie był klonem homelandera? W serialu ten wątek całkowice zmienili bo black noir jest nowa postacią. Chociaż z drugiej strony w odcinku gdzie były retrospekcje z tej wojny to tam black noir tak jakby z edgarem sie bardzo dobrze znali dodatkowa obaj byli czarnoskórzy więc może rzeczywiści jest on kolejnym agenetem tak jak to było z viktora neuman. Wiemy już że bedzie sezon 4 wieć homelander nie zostanie zabity bo byłby to bezens ale chetni bym zobaczył jak zostanie sprowadzony na ziemie np soldier boys osłabi jego moce i w tedy homelander bedzie musiał sie zmierzyć w 4 sezonie jak wyglada zycie zwykłego człowieka którymi tak gardzi. Napewno bedzie to duze pole do popisu dla antonego stara i jeszcze wiecej psychozy z tej postaci by wycisnał.

ocenił(a) serial na 9
kamillo112

Tak Black Noir był tym zabezpieczeniem, ale nie wiemy czy Vought nie zrobił klona Homelandera. Ktoś na pewnym forum podał że recenzenci widzieli zakończenie 3 sezonu i ponoć jakaś bomba ma być i tu są wg komiksu 2 opcje: ujawnienie klona albo śmierć wiadomo jakiej postaci w najgłupszy sposób tj. proszę pana chce pan pogłaskać rosomaka? Nie gryzie :-P

borsuk96

Soldier Boy 1v1 wyraźnie przegrywał z Homelanderem, Butcher dużo lepiej sobie radził. Ogólnie ta walka świetna, a moment kiedy Homelander się wyrywa i odlatuje kojarzy mi się ze sceną w innym filmie, ale nie pamiętam jakim.

ocenił(a) serial na 9
Labret

matrix, neo vs many Smith's ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones