The Boys
powrót do forum 4 sezonu

Szkoda że tak długo, parę miesiączków zostało i będziemy mieli Boysów czwarty sezon, tak już czwarty, nie do uwierzenia Jak ten serial się rozwinął, nawet ja podchodząc sceptycznie zacząłem szukać w sobie pewnych zdolności:-) ale znalazłem co najmniej genialny serial, serial urzekł mnie od pierwszego wejrzenia jest jak dobra kolacja z piękną kobietą,,z bardzo piękną kobietą, że to tak ujmę Moja dziewczyna by się obraziła ale zaraz by mi wybaczyło ponieważ serial wymiata, jest wspaniały, dobrze się to ogląda jeszcze milej wspomina, pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji, wartki, szybki nie nudzisz się na nim, mówiąc wprost nie mogę się naczekać, obejrzeć i ocenić, Mam nadzieję że będzie taki dobry jak poprzednie sezony, A wy co o tym sądzicie fani i nie fani jestem ciekaw, pozdrawiam wszystkich.

ocenił(a) serial na 10
zibee

Serial super duper. Poza postaciami, konwencja satyryczna również bardzo sprzedaje ten serial i wszelkie rzeczy typu "za kulisami korporacji", Mam nadzieje że jeśli serial przynajmniej podtrzyma formę w wyżej wymienionych rzeczach, to mimo nawet kulejącej fabuły, będzie tak samo zajebiście się oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones