PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479151}
6,5 2 530
ocen
6,5 10 1 2530
The Cleveland Show
powrót do forum serialu The Cleveland Show

Dziwi mnie dlaczego twórcy postanowili zrobić sitcom właśnie z udziałem Clevelanda czyli z najbardziej bezpłciową, a wręcz irytującą postacią z Family Guy'a. Pierwszy odcinek był nawet udany(zwłaszcza pierwsze bodajże 5 min- głównie Peter i teksty Quagmira,jeszcze odzywki tego Rallo trzymają przyzwoity poziom) kolejne dwa natomiast są bardzo słabe, pozbawione humoru.
Zawsze irytował mnie głos Clevelanda, więc wysłuchiwanie go przez ponad 20 minut to dla mnie chyba zbyt wiele odemnie serial dostaje 3/10, najgorsze jest to, że nie tylko główny bohater jest bezbarwny ale również twórcy nie zadbali o to ażeby postacie drugoplanowe były chociaż w połowie tak zabawne ja te z Family Guya- a szkoda.... W obliczu póki co udanych nowych sezonów Family Guy'a(ósmy) i American Dad(piąty), Cleveland Show wypada naprawdę słabo, najgorsza kreskówka jaką widziałem.

ocenił(a) serial na 1
borcz666

Myślę to samo. Nie wiem czemu twórcy wzieli najgorszą postać. Rozumiałbym gdyby to było np. Meg po 40 albo pierwsze randki Petera albo jak już tak to The Qagumire Show. Szczeże mówiąc tak jak kolegę irytuje mnie głos Clewelanda. Peter za********la z gadaniem a Cleveland jedną głoskę wymawia 20sec. Serial raczej niegodny uwagi. Twórcy mieli nadzieję że zrobią pogromcę swego poprzednika ale mówiąc łagodnie COŚ IM NIE WYSZŁO!!! Niech robią następne sezony FG a nie wymyślają następne beznadzieje. powiecmy wprost. Family Guy jest jedyny i niepowtarzalny. FOX zajmij się FG!!!

ocenił(a) serial na 7
fafikozoom

od 7/8 sezonu FM jest słabe

ocenił(a) serial na 5
fafikozoom

American Dad jest lepsze od Family Guy, ale chcialbym zobaczyc Quagmire Show albo Roger Show :D

borcz666

Cleveland jest najlepszą postacią jaką mogli wybrać:), Pierwsze odcinki nie porywają, faktycznie trochę walą nudą, ale im dalej tym lepiej:).

ocenił(a) serial na 3
sqter_filmaniak

swoją przygodę skończyłem na kilku odcinkach pierwszego sezonu. może wrócę do niego jeszcze kiedyś :)

ocenił(a) serial na 8
sqter_filmaniak

Ja nie znam AD ani FG; więc nieobiektywnym (a może obiektywnym właśnie)?
Jak dla mnie moc wciągania w serial = 75% tej mocy u Simpsonów.
Cleveland jest pipą, nieogarem, głupkiem oraz ... dodajcie coś od siebie. I to właśnie w nim lubię. Każdy inna postać też ma swoje wady (głównie) i problemy ze sobą. No nie wiem, dla mnie to jest ciekawe. Poza tym lekka konwencja i (nie)przewidywalność, które tak lubię. Dałem 8/10

ocenił(a) serial na 7
wiesiek_madrala

Ja dałem 7 ale Cleveland lubię i to bardziej niż Family Guy. Dlaczego? Po prostu postacie takie Jak Cleveland Jr czy Rallo są zabawne, jak niegdyś Steve.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones