PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790129}

The Crossing. Przeprawa

The Crossing
6,5 1 186
ocen
6,5 10 1 1186
The Crossing. Przeprawa
powrót do forum serialu The Crossing. Przeprawa

Małe amerykańskie miasteczko portowe Port Canaan, rok 2017.
Spokojne życie szeryfa Jude'a Ellis'a (Steve Zahn) zostaje gwałtownie zburzone, gdy na plaży pojawia się 47 uchodźców z rozdartego wojną kraju, prosząc o azyl.
Kraj z którego uciekli to Ameryka, ale Ameryka odległa o 150 lat w przyszłości.
Władzę rozpoczynają śledztwo, również szeryf na własną rękę próbuje rozwikłać tę zagadkę.
Wkrótce wychodzi na jaw że agenci federalni wiedzą więcej o sprawie niż powinni, a do tego nie wszyscy przybysze są zwyczajnymi ludźmi...

Trailer... https://www.youtube.com/watch?v=9QbKxQfeLRk

ocenił(a) serial na 3
Montago

Od 4 kwietnia będzie na Showmax https://www.showmax.com/pol/tvseries/u06spa8v-the-crossing-przeprawa

Montago

To jak wk oncu, 150 czy 250? Na razie mnie nie zacheca, bo wyobrazcie sobie siebie rzuconych tyle lat w przeszlosc. Jezeli obecne pokolenie dziwi sie na widok telefonu z tarcza. Moze i ci uchodzcy sie doszkolili przed podroza, ale nawet... To jest zladowanie jak nas w XIX czy nawet XVII wieku, sporo rzeczy moze byc rozumiane czy znane blednie... Denerwuje mnie takie bezproblemowe wpasowywanie sie z jednoczesnym metnym obrazem przyszlosci, bo przeciez jej nie maja i po co sie starac... Kiedys to przynajmniej ludzie sie przykladali w ksiazkowych czy filmowych wizjach przyszlosci.... Teraz to zbywanie i mowienie nieokreslonych banalow z lenistwa i tchorzostwa...

alisspl

Sądzę że 150 :P

W drugim odcinku laska ma ranę od kuli po lewej stronie a w trzecim odcinku po prawej...
Ten podkoszulek na ramiączkach też dość czysty jak na tą ilość krwi która pociekła ręką - skąd się ten reżyser urwał ?

Maciejosik

co innego podaja w roznych tlumaczeniach, streszczeniach, a mnie sie po pierwszym odcinku odechcialo szukac w oryginale. Bardzo zle jakosciowo opracowanie techniczne na Polske ma showmax, jest o polowe tanszy od Netlixa, ale jak widze te bledy, to wole ogladac amatorskie tlumaczenia w necie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones