The Crown (2016-2023)
The Crown: Sezon 6 The Crown Sezon 6, Odcinek 8
Odcinek The Crown (2016-2023)

Ritz

51m
8,3 478
ocen
8,3 10 1 478
The Crown
powrót do forum s6e8

Piękny, niesamowicie wzruszający odcinek. I ogromne brawa za casting młodej Elżbiety - aktorka to kopia Claire Foy, te same rysy, spojrzenie.

ocenił(a) serial na 10
anulka_j

Też uważam, że to jeden z najlepszych odcinków - nie tylko tego sezonu, ale może nawet całego serialu!

anulka_j

Bez wątpienia najlepszy odcinek 6. sezonu, poziomem dorównujący tym z pierwszych sezonów. Małgorzata to moja ulubiona postać od początku serialu i byłem bardzo ciekawy, jak twórcy zakończą jej wątek. Nie zawiodłem się.

ocenił(a) serial na 9
anulka_j

W pierwszym momencie byłam pewna, że to Claire Foy odmłodzona przez efekty specjalne. Genialny casting.

anulka_j

A ja nie rozumiem, dlaczego zatrudniono inna aktorkę? Fot grała przecież ok. 20letnia Elżbietę...
Mi to jakoś zburzyli koncepcje 3 aktorów, na 3 etapy. Juz myślałem, że Foy odmówiła grania w końcówce sezonu 6.
Jak dla mnie to wyglądało trochę... Jakby do trylogii Sienkiewicza dodać Latarnika.

guffi_fw

Bo to miała być odrębna postać. Zanim Elizabeth Windsor została Elizabeth II

anulka_j

Młodą Małgorzatę też bardzo dobrze dobrali. Może nie była aż tak bardzo podobna do Vanessy Kirby jak Viola do Claire ale podobieństwo można było również dostrzec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones