The Crown
powrót do forum 6 sezonu

tabloidy rządzą

ocenił(a) serial na 10

Strasznie miałkie się to wszystko porobiło. Już poprzedni sezon mnie rozczarował, bo Imelda jest kiepską Elżbietą, jej mąż to też już nie taki Philip, a Karol to już w ogóle porażka. Ani wygląd ani zachowanie, ani charakter. No i te rozwlekłe wątki Diany i wszystkich towarzyszących rozwodowi i Dodiemu wypadków - porażka! Każdy wcześniejszy sezon, oprócz historii obyczajowych niósł solidną lekcję historii Monarchii i Świata. Mieliśmy kulisy światowych kryzysów, wojny, wewnętrznych niepokojów w Królestwie i mnóstwo innych smaczków. I to stanowiło ogromny fundament całego przedsięwzięcia. Po ślubie Diany wszystko zdołowało. Babrzemy się w obyczajówie, kto kogo i z kim sfotografował, przy tym ślicznie zwalamy wszystko złe na starego Egipcjanina, czyniąc przy tym Króla Karola niemal świętym. Serce mi krwawi, bo serial leci na pysk. Końcówka o Kate i Meghan będzie zapewne też żenująca, na poziomie The Mirror, czy innych brytyjskich pudelków.

futsi

Oglądanie Diany z wiecznie zbolałą miną mnie przerosło. Serial o monarchii a sezon 6 koncentruje się na nielubianej synowej królowej. Pokazano w ogóle rodzeństwo Karola, oprócz Anny przez parę sekund mówiącej o polowaniu?

futsi

Całkowicie się zgadzam... wg mnie taki miałki już poziom tych 2 ostatnich sezonow, a zwłaszcza ostatni, to nie tylko wina bardzo kiepsko dobranych aktorów, ale wyraźne parcie twórców serialu w jak najgłębsze wejście w 4 litery obecnie panującego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones