PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745545}
6,8 23 319
ocen
6,8 10 1 23319
5,3 3
oceny krytyków
The Defenders
powrót do forum serialu The Defenders

Daredevil

ocenił(a) serial na 8

Ciekawe czy bedzie kiedys 3 sezon?bo Defenders tez moze byc fajny i dobry a Jessica mnie wciagnela przy 9 jestem i b fajny napewno nie sredni.tylko akcji tam mniej

ocenił(a) serial na 10
szymania11

Jeśli chodzi o 3 sezon DD to ma być tylko niewoadomo jeszcze kiedy, na CC coś tam było że bd 3 sezon...

ocenił(a) serial na 7
szymania11

Jest potwierdzone, ze bedzie 3 sezon ale nie wiadomo kiedy, biorac pod uwage, ze w 2017 wychodzi Iron Fist, Defenders, Punisher i kolejny sezon Agents of Shield to przypuszczam, ze DD sezon 3 moze sie pojawic dopiero na poczatku 2018. Jesli szukasz seriali Marvela z duza iloscia akcji i scen walki to polecam Agents of Shield- od 2 sezonu maja sporo genialnych scen walki, maja nawet kilka scen walki w stylu tych dwoch z Daredevila (one-shot) plus 2 sezon ma swietnych zloczycow i wszysto ze soba ladnie wspolgra. Jedyna wada jest taka, ze serial dlugo sie rozkreca (wiele osob zaczelo ogladac od 10 odcinka 1 sezonu). Serial jest pelny zwrotow akcji i chwil zmieniajach wszystko wiec racze unikac spoilerow.

ocenił(a) serial na 7
keteek

radze*

ocenił(a) serial na 8
keteek

Ja Agentow to w polowie 2 gdzies jestem a Luke Cage przy 6.nie skonczylem ale podobaja mi sie od poczatku samego ja zawsze od 1 zaczynam i niektorych nie zakonczylem

ocenił(a) serial na 6
szymania11

potwierdzono, że na jesień mają ruszyć zdjęcia do 3. sezonu DD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones