PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745545}
6,8 23 319
ocen
6,8 10 1 23319
5,3 3
oceny krytyków
The Defenders
powrót do forum serialu The Defenders

Daughters of Dragon

ocenił(a) serial na 7

Misty straciła już swoje ramię (tak jak w komiksie), co jest kolejnym punktem zbliżającym do "Daughters of Dragon" czyli "drużyny" Colleen i Misty, ta ich scena w szpitalu <3 dodatkowo fakt że Misty pojawi się w 2 sezonie Iron Fista, myślę i mam nadzieję że już wkrótce zobaczymy je razem, chciałbym nawet taki mini-serial"Daughters of Dragon" i trzymam nadzieję ze dostaniemy kiedyś coś takiego. Jestem też ciekawy kto załatwi w serialu Misty robotyczne ramię (bo raczej nie Iron Man, gdyż jak pamiętam, ktoś się wypowiadał że choć to to samo uniwersum to raczej nie mamy szans zobaczyć gościnnie jakiegoś avengersa).

Rrouge

Ja bym stawiała na Danny'ego, w końcu też milioner. Może będzie tylko powiedziane, że na przykład użył swoich koneksji i zamówił je u Starka :)

ocenił(a) serial na 7
nelcia_fm

To ma w sumie największy sens ;)

ocenił(a) serial na 5
Rrouge

W serialu Iron Fist na zebraniu coś gadali o lekach i produkcji protez chyba też.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

W sumie fakt , nastawiłem się na Heroes for Hire a zapomniałem o Daughters of Dragon :D

Pewnie to nakręcą :)

ocenił(a) serial na 5
Rrouge

Co z jej robotycznym ramieniem w serialu The Defenders, przecież tam akcja się dzieje po tym jak Luke pokonał Diamondbacka, a w
The Defenders Misty jest pokazana z własnymi zdrowymi rękami :/

ocenił(a) serial na 7
suchymax2

Misty straciła ramię w Defenders, a chronologia seriali marvel netflix jest taka 1 Sezon DD > 2 Sezon JJ > 2 sezon DD > 1 Sezon LC > 1 Sezon IF > The Defenders > 1 Sezon Punisher > 2 sezon JJ > 2 sezon LC > 2 Sezon IF > 3 Sezon DD. Misty straciła swoje ramię między 1 a 2 sezonem Luke Cage'a czyli właśnie w The Defenders, gdzie akcja działa się po 1 sezonie Luke'a ale przed 2.

ocenił(a) serial na 5
Rrouge

Ok, faktycznie :) pokręciło mi się, chyba przez to że oglądałem najpierw 2 sezony luka, potem IF, i teraz Defenders, chyba przerwę Defenders i obejrzę DD. :) Dzięki! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones