PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745545}
6,8 23 330
ocen
6,8 10 1 23330
5,5 4
oceny krytyków
The Defenders
powrót do forum serialu The Defenders

Słabizna 6/10

ocenił(a) serial na 6

Oceniam tak jako fan wszystkich poprzednich części. Nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić co jest właściwie nie tak, ale serial jest po prostu drętwy.
Szczególnie słabo wypadały sceny walki. Kamera skakała raz na Cage raz na Jess i innych jak szalona i ciężko było stwierdzić co się właściwie działo. Zabrakło pomysłowości jak w poprzednich częściach. Nie wiem czemu tylko pierwszy daredevil wyszedł im tak dobrze. Oglądając te walki czułem ten "fikcyjny realizm" scen. Jednak pozostałe części również coś po sobie zostawiały. Zawsze miałem jakieś przemyślenia od nośnie tego co zobaczyłem. Po Defendersach nie pozostaje prawie nic. Ratuje tylko końcówka serialu o której nie będę pisał bo był by to zbyt duży spoiler.

ocenił(a) serial na 6
damian788

Tylko ta końcówka to też jakaś niewiarygodna. Zgadzam się że tylko 2 sezony Daredevila tak naprawdę im wyszły, a potem coraz gorzej.

szuler2

Nie no, jeszcze Jessica też była ok.
A tak, to Luke Cage ujdzie w tłoku, Iron Fiat jest słaby, a Defenders... W najlepszym wypadku ok, w najgorszym średni.
Ale, może 3 sezon Daredevila i Punisher uratuje sytuację.

ocenił(a) serial na 6
LordVader345

Nie tak... Iron Fist jest lepszy niż Defenders. Defendersi są w najlepszym przypadku średni w najgorszym słabi.

ocenił(a) serial na 6
LordVader345

DD i Punishera chyba nie schrzanią, Fisk pewnie znów się pokaże więc będzie ciekawie, w końcu jest na celowniku Franka po przygodach w więzieniu. Może Daredevil i Punisher znów połączą siły.

ocenił(a) serial na 6
damian788

muszę się zgodzić też do końca nie wiem co jest nie tak. Jest jakoś tak nijako a Alexandra jako czarny charakter jest tak nijaka że aż boli. A mogło być tak pięknie

aneta742

Bo Alexandra nie wywołuje w żadnej scenie strachu. Warto popatrzeć na Fiska - tez był bogaty, dystyngowany, a jak się wkurzył, to rozwalił kolesiowi głowę drzwiami od samochodu. Madame Gao - niby staruszka, a walczy wciąż niesamowicie. A Alexandra? Nie miała ani jednej sceny, po której możnaby powiedzieć - Acha, to dlatego jest przywódczynią Ręki. Niby wszyscy się jej słuchali (pomimo kłótni i prób obalenia), a nie wiadomo dlaczego. Bardzo zawiodła mnie jako czarny charakter. Sigourney Weaver zagrała super, ale to kompletnie niewykorzystany potencjał. I do tego z czwórką bohaterów spotyka się oko w oko raptem chyba jeden raz, a na końcu zabija ją Elektra. Dla mnie to był największy zawód w Defenders - niewykorzystany potencjał głównego wroga.

ocenił(a) serial na 6
damian788

Nawet Luke Cage i Iron fist pozostawili za sobą jakieś emocje a tu zero. Cieszę się ze nie zostałem zmieszany z błotem, a nawet ktoś popiera moje zdanie:D

ocenił(a) serial na 6
damian788

Podobne odczucia co do autora tematu. Było za dużo błędów w tej produkcji. Jak Stick zrobił to co sobie zrobił ;) ciach-ciach to mogli to jakoś ucharakteryzować w późniejszych scenach z jego udziałem, a nie tak jak to zrobili. Przypomniały mi się sceny z Terminatora 2 i Arniego bez rąk - tam charakteryzacja mistrzostwo świata - a tu ten kikut zawsze równy z długością drugiej całej ręki ... No ludzie.... Dla mnie serial zrobiony słabo i na siłę . Niestety - zawiedziony.
Jedyny plus to Iron Fist. Tu lepszy niż w swoim (tragicznym) serialu.

szczypix2

Ja nie zapomnę nigdy jak Madame Gao i Iron Fist "udrzyli się" pięściami - i wszyscy odlecieli na boki ;D

ocenił(a) serial na 6
damian788

Modle się teraz o to aby nie s********** Punshera:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones