PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745545}
6,8 23 331
ocen
6,8 10 1 23331
5,5 4
oceny krytyków
The Defenders
powrót do forum serialu The Defenders

Słaby serial

użytkownik usunięty

Byłoby fajnie gdyby pomimo mroczności dialogi były tak ciekawe jak w aos czy iron manie itp., a tak to było nudno, wiele scen zdarzało mi się przewijać, walki ciężko się oglądało. Aktorstwo - Jessica dawała z siebie wszystko, Dany irytujący z tym swoim burczeniem i wiecznie skrzywioną miną, Daredevil też się starał, no ale ich dialogi w większości kiepskie. Szkoda, bo ogólnie pomysł na historię nienajgorszy. No i Dany mógł przewidzieć, że Electra wykorzysta jego pięść, czasami jego głupota aż powala.

Liczę że po ostatecznej klapie z Punisherem Netflix sobie odpuści serialo-komiksy co za dużo to niezdrowo.

ocenił(a) serial na 10
kuki7

Eeeee!1 Punishera to ty szanuj!

użytkownik usunięty

Widzę narzekania i jednocześnie 7, czyli wcale nie tak źle. Jak dla mnie serial średni, nie wiem, może trzeba było wolniej oglądać, może w przypadku Daredevila to był efekt czegoś nowego, ale mam wrażenie, że DD stał na sporo wyższym poziomie. Wydaje mi się, że dialogi był tam lepsze, przeciwnicy bardziej wyraziści, ale jednocześnie nie przerysowani (jak w LC chociażby), klimat walki w ciemności, zmęczenia DD, jakichś bardziej wyrównanych sił. Tęsknię za Kingpinem (BTW, zauważyliście, że "źli" interesują się wyższą sztuką, a "dobrzy" tylko latają po barach? :D)...

Na plus fakt, że Stick błyskawicznie ośmieszył - najgorszy według mnie z serii - serial o LC. Tam się przez cały serial nie mogli z nim uporać sięgając po jakiś high tech, a tutaj Stick załatwił go kadzidełkiem, które chyba nosił przy sobie w kieszeni...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones