PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745545}
6,8 23 288
ocen
6,8 10 1 23288
5,3 3
oceny krytyków
The Defenders
powrót do forum serialu The Defenders

Scena po napisach

ocenił(a) serial na 9

Co sądzicie o zapowiedzi Punishera w ostatniej scenie po napisach ostatniego odcinka sezonu ? Według mnie kozacka.

Ogólnie bardzo szkoda, że Frank nie pojawił się gościnnie w obsadzie.
Mógł by wnieść trochę pikanterii do serialu.

ocenił(a) serial na 7
Zwiadek

Może wystąpi w następnym sezonie w Defenders ;) Ale scena kozacka !! Nie mogę się doczekać serialu z Punisherem.

Zwiadek

No super. Będzie na pewno mroczny klimat i dużo krwi :P
Pierwszy sezon The Defenders to taki finał pierwszej fazy seriali Marvel/Netflix. Jeśli dalej będzie im szło tak dobrze i Punisher się spodoba, to na pewno dołączy do reszty w kolejnym sezonie. Trzymam za to kciuki :D

ocenił(a) serial na 7
Zwiadek

Hmmm jak dla mnie spoko, ale generalnie sam serial Defenders raczej średni. Trochę skopali końcówkę, pokazując że jednak SPOILER - Matt nie zginął.

ocenił(a) serial na 7
cineq1988

pewnie dlatego, że zapewne przed Defenders 2 wypuszczą kolejny sezon DD

ocenił(a) serial na 6
cineq1988

Przecież to było wiadome od początku, bo DD ma 3 sezon zapowiedziany.

ocenił(a) serial na 7
jdksdj11

Nie dla widza, który nie śledzi newsów. Wyobraź sobie, że tylko oglądałeś Defenders, nie ma tej sceny, a tu nagle wychodzi DD3. I zastanawiasz się czy to będzie prequel Defenders czy coś innego odwalą.

ocenił(a) serial na 7
dark636

Pod tym względem masz rację dla osoby czekającej na serial, ale nie czytającej newsów mógłby być to fajny smaczek.

ocenił(a) serial na 4
Zwiadek

Sądzę, że jest dużo lepsza od samego serialu

ocenił(a) serial na 8
Zwiadek

Czekałam, aż się pojawi i się nie doczekałam, ale Punisher zapowiada się mega klimatycznie.

ocenił(a) serial na 7
Zwiadek

no spoko nawet nie wiedziałbym gdyby nie twój post

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones