PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745545}
6,8 23 331
ocen
6,8 10 1 23331
5,5 4
oceny krytyków
The Defenders
powrót do forum serialu The Defenders

Miłośnicy superbohaterów od Netflixa z pewnością będą zadowoleni z jego najnowszego projektu, The Defenders to serial warty obejrzenia, choć dużo słabszy od flagowego serialu stacji - Daredevila. Tamtą produkcją twórcy zawiesili sobie poprzeczkę tak wysoko, że później nie udało im się już jej przeskoczyć. The Defenders nie wykorzystuje potencjału własnej historii i choć serial ogląda się z przyjemnością, to raczej należy do produkcji, o których szybko się zapomina. Nie wróży to najlepiej przed kolejną produkcją z serii - The Punisher, którego zapowiedź mogliśmy zobaczyć po seansie Defenders.

Cała recenzja: http://www.mechaniczna-kulturacja.pl/2017/08/the-defenders-recenzja-serialu.html

Recenzje_Simona

"Miłośnicy superbohaterów od Netflixa z pewnością będą zadowoleni z jego najnowszego projektu," yyy, nie. Może mały procent, ale zdecydowana większość uważa serial za kiepski, taki sobie, lub po po prostu ok.

ocenił(a) serial na 5
LordVader345

Ten serial to kpina!!!A jestem fanem Daredewila,Jessici i Luka

ocenił(a) serial na 10
LordVader345

Skąd Ty wytrzasnąłeś tą "zdecydowaną większość"? Na chwilę obecną serial ma średnią 7,4 wyliczoną z 2 779 głosów :)

Raister

... Ja mówię nie tylko o filmwebie :D
A zresztą, nie lubię się sugerować ocenami na fillmwebie, różnie z nimi bywa.

ocenił(a) serial na 10
LordVader345

Hmm , imdb 8,2/10 - 16 686 :D

No to czym sie sugerowałeś pisząc o "zdecydowanej większości" ? 0_o

Raister

Miałem na myśli fanów.
I nie chodzi mi o samo imdb, ale i różne fora, grupy na fb itd.

ocenił(a) serial na 10
LordVader345

A kto oddaje głosy na serwisach filmowych jak nie fani? :D

Liczby nie kłamią mości panie lecz jasno pokazują że The Defenders to kolejny strzał w 10 w wykonaniu Netflixa :)

Raister

Może i na FW i na imdb, ok. Ale i tak mi się serial średnio podoba... Ale dobra, muszę przyznać rację ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones