PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745545}
6,8 23 288
ocen
6,8 10 1 23288
5,3 3
oceny krytyków
The Defenders
powrót do forum serialu The Defenders

Niby wiedziałem że DD przeżyje bo zapowiadali jego 3 sezon oraz miało być coś o nim w serialu o Punisherze ale jednak, jego scena z Elektrą... Łezka w oku się zakręciła..

ocenił(a) serial na 4
SynysterPB

Motyw przeniesiony z Batman V Superman do równego mu serialowego chłamu

ocenił(a) serial na 4
Fassassin

Dokładnie o tym samym pomyślałem.

ocenił(a) serial na 7
Fassassin

Motyw przeniesiony? Przecież to serial na podstawie komiksu, tam zawsze ktoś niby ginie, a potem zmartwychwstaje.
Znacznie wcześniej był np. Kapitan Ameryka, który też niby "zginął" na końcu pierwszego solowego filmu.

Moim zdaniem wszyscy zgapiają z Mody na sukces i nieśmiertelnej Taylor. ;)

ocenił(a) serial na 4
endriuziom

W Capie nie było żadnego "niby", tam było od początku wiadomo ze zostanie przeniesiony do naszych czasów.

ocenił(a) serial na 7
SynysterPB

Mi samemu się wodospad łez wylał i szczerze mówiąc mogli to tak zostawić i tak było wiadome że będzie 3 sezon a takie niedopowiedzenie miało by większą moc.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Właśnie, dla mnie mógł albo zginąć, albo przeżyć, byle to samo spotkało Elektrę...

ocenił(a) serial na 8
SynysterPB

Jedna z lepszych scen, mysle, że właśnie tak powinno wyglądać zakończenie jego pewnego etapu życia.

ocenił(a) serial na 8
SynysterPB

Elektra też przeżyła???

ocenił(a) serial na 6
Icariusz

Jest szansa skoro Matt przeżył. Wszystkiego się dowiemy jakoś za rok gdy będzie DD S3.

SynysterPB

Mam nadzieje, że tak. jedna z najlepszych postaci

ocenił(a) serial na 7
Icariusz

Wtedy fajnie byśmy mieli ją przywróconą do życia i gotowa do akcji już na początku sezonu 3ciego juz bez zbędnego tracenia czasu na to czemu ona żyje jak to tak to ?

SynysterPB

To scena wzięta z komiksu, tak swoją drogą (Daredevil #230). Uważam, że to miły gest dla fanów komiksów

ocenił(a) serial na 7
SternikPalinur

Ale czubki i tak będę się ciskać :) Bo wszędzie węszą spisek i chcą, aby serial o postaciach z komiksów, był realistyczny jak Batmany Nolana, które zresztą też nie do końca były takie realistyczne.

TomaszO1983

Gdyby pomyśleć kategoriami komiksów, wskrzeszanie bohaterów jest realistyczne, bo tam zdarza się właściwie codziennie. Każdy wróci zza grobu prędzej czy później. Szkoda, że to czasami jest trudne do zrozumienia. Poza tym zrobią jakieś wyjaśnienie niczym Sherlocku od BBC i będzie git. Ja to kupię, o ile będzie wiarygodne dla świata, w którym się dzieje akcja. (Szczególnie, że w grę mogą wchodzić smoki.)
Widzę, że muszę być bardziej precyzyjna. Scena wygląda jak kadr z komiksu, nie odnosi się za bardzo do wydarzeń. Mój błąd C:

ocenił(a) serial na 7
SynysterPB

no to totally obvious było że żyje nie wiem po co to

SynysterPB

Spodziewałem się lepszego serialu, a tu wyszła... kupa. Każdy z osobna (pomijając Iron Fist) o niebo lepsze. Ręka która niby tak bardzo potężna organizacja... nie wiem ja tam nie widziałem tej potęgi. Jakoś słaby ten sezon.

ocenił(a) serial na 5
Gandalf29

słabe... Mam nadzieję, że przy DD s3 Netflix wróci do wysokiego poziomu swoich produkcji :/

ocenił(a) serial na 6
SynysterPB

Sztampowe i przewidywalne zakończenie. Widać, że wciąż wolą podążać utartymi ścieżkami kiczu zamiast wymyślić coś własnego. Pseudo dramatyzm w pozycjach o superbohaterach jest super męczący.

ocenił(a) serial na 6
Racen

Po co robić 4 seriale jak można w jednym odcinku dać każdemu bohaterowi po 10 minut i z bani.

ocenił(a) serial na 6
basiula9

całe Defenders to są poutykane różne wątki z Arrow xD i żeby to jeszcze był komplement, ale niestety raczej są to te kiedy i DCowski serial stawał się lub był już znacznie słabszy. Gdyby zginął to chociaż byłaby dramaturgia na koniec, ale po co, lepiej kawę na ławę od razu i klasyczne "zabili go i uciekł". W 2017 na prawdę trzeba się wysilić nieco bardziej, a to jest takie nic, bardzo fajne sceny walk i bezblędna Jessica Jones, tyle.

ocenił(a) serial na 7
krzychu1323

Daredevil powinien zostac pogrzebany.

ocenił(a) serial na 6
kennedy

zdecydowanie tak, nienawidzę czegos takiego jak zabijają postać ale jednak się rozmyślają i paczcie jednak żyje. Załosne to jest, scenarzyści bez jaj.

ocenił(a) serial na 7
krzychu1323

Krzychu1323- mysle to samo.

Powinni zostawic Daredevila martwego. I tak caly sezon jeczal. Moim zdaniem gorsza postac niz Danny:)

krzychu1323

Żenada. Proszę, nie pogrążaj się.

Ten zabieg właśnie nazywa się CLIFFHANGER, idioto.

ocenił(a) serial na 6
Racen

To że przeżył było wiadome i nie jest wcale tak słabe ponieważ, po pierwsze, jego wątek obraca się wokół katolicyzmu którego, jak może słyszałeś, zmartwychwstanie jest dużą częścią, a po drugie został uwięziony w miejscu z substancją dającą wieczne życie.

SynysterPB

Mnie zastanawia jak Daredaveil teleportował się z K'un-Lun do jakiegoś klasztoru. I co z Elektrą?

ocenił(a) serial na 6
Zathar

Nie z K'un-Lun do klasztoru tylko z podziemi Midland Circle do sierocińca przy szpitalu. Ch*j wie, dowiemy się w 3 sezonie.

SynysterPB

Ale tam był chyba portal, który Danny aktywował swoją pięścią.

ocenił(a) serial na 6
Zathar

Ale oni się nigdzie nie przenieśli. DD z E walczył obok windy pomiędzy kościami smoków ;p

ocenił(a) serial na 6
Zathar

Pomyślcie. Harold z Iron fista wskrzeszał się po śmierci za każdym razem. Elektra powinna też ożyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones