PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745545}
6,8 23 319
ocen
6,8 10 1 23319
5,3 3
oceny krytyków
The Defenders
powrót do forum serialu The Defenders

Serial ma sporo problemów co już zauważyłem po pierwszym odcinku...ale dałem mu szansę i wytrzymałem do pięciu , ale i tak obejrzę cały , ale ocenę już wystawię bo po prostu nie wytrzymie..

Serial w ogóle mnie nie wciągnął ani szczególnie niczym nie zainteresował .

Zacznijmy od plusów -
-
Daredevil , Luke Cage i niektóre sceny akcji - w sumie to wszystko.

Minusy -

-Strasznie durne i dziecinne dialogi jakby napisane przez dzieciaki z gimnazjum

-Głupie i bezsensowne sceny jak np. Rozmowa w barze gdzie PRZYWÓDCZYNI RĘKI sama przyszła do całej czwórki i zamiast załatwić ją tam , oni postanowili wysłuchać jej durnego i słabego monologu .. Aż w końcu Black Sky się zjawiła aby ich zabić a oni i tak pozwolili Alexandrze odejść...

Ogólnie prawie wszystkie sceny gdzie pojawia się jakaś konwersacja pomiędzy Alexandrą i kimś innym są po prostu błahe i nudne . Za każdym razem gdy widzi się z nią pojedynczą scenę po prostu przewijałem dalej bo te rozmowy DOSŁOWNIE NIC NIE WNOSIŁY .

-Ukazany tu Iron Fist jest po prostu abominacją...Facet jest samolubem który nie chce niczyjej pomocy , wciąż narzeka i ufa tylko swojej koleżance...Aż tu nagle pojawią się scena w barze i OH ! Nagle dostał olśnienia i przestał być samolubem i całkowicie zmienił swój charakter i nastawienie . Nagle wszystkich lubi i twierdzi , że to już nie jest tylko jego walka.

-Największy minus całego serialu ? Jessica Jones .... Tak wnerwiającej postaci nie widziałem już od dawna na ekranie . Wciąż chleje whisky i się tym chełpi jaka ona to jest fajna , że jest alkoholiczką . Wciąż narzeka , wszystkich nie lubi - tak samo wszystkich obraża i zgrywa największą twardzielkę na świecie..Myśleliście , że Alice z Resident Evil jest wnerwiająca ? To obejrzyjcie ten serial.

Praca Kamery - Kolejna abominacja . Odcinek Gdzie Matt prowadził w sądzie rozprawę - Tyle chyba wam wystarczy . Jeżeli nie pamiętacie to obejrzyjcie tą scenę jeszcze raz , totalna porażka a to jest tylko przykład bo choreografia zawadza w wielu momentach .

Ode mnie ten szajs dostaje 5/10 . Ciężko się to ogląda i nie wiem jak dotrwam do końca .


ocenił(a) serial na 5
patryk250

Taka ciężkostrawna bajka dla dużych dzieci w stylu Super Ninja. Tu chodzi o marketing i pieniądze :) Zrobić dwa produkty dobre, potem ciągnąć je, przedłużać i połączyć i tak dopóki będzie zwrot z inwestycji na poziomie opłacalności:)

ocenił(a) serial na 4
szymcio_sz

Dokładnie , a szkoda . Bo potencjał był , ale zmarnowany maskymalnie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones