PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870422}
7,2 2 837
ocen
7,2 10 1 2837
The Devil's Hour
powrót do forum serialu The Devil's Hour

Bliżej mu do horroru niż sensacji. Zagrany bardzo dobrze, kolorystyka, muzyka, ujęcia wszystko wysoki poziom. Niestety horror to nie moje klimaty, więc raczej polecam skoro dotrwałem do końca, fani nowinki być bardziej zadowoleni. Ostatnio na Amazonie więcej oglądam niż pozostałych razem wziętych, a jest najtańszy. Dziwne to.

ocenił(a) serial na 7
GiG_Warmia

to nie jest horror

ocenił(a) serial na 7
1253_1642

Ale zdecydowanie ma elementy horroru. Gatunki filmowe, w których zdarzenia wykraczają poza rzeczywistość to fantasy, sci-fi i horror. Raczej nie zaliczysz tego serialu ani do fantasy, ani do sci-fi. Jest on oparty na czymś nie do końca rzeczywistym, a różne "dziwne" rzeczy" w serialu są przedstawiane z dreszczykiem i niepokojem, zatem tak, serial ma zdecydowanie horrorowe wstawki i bliżej mu całościowo do horroru niż sensacji.

ocenił(a) serial na 7
krakus85

Zaliczam serial jako thriller. Nazywajmy rzeczy po imieniu

ocenił(a) serial na 7
1253_1642

Tak, gatunek podstawowy tego serialu to jak najbardziej thriller, ale wątek główny opiera się o tematykę wykraczającą poza rzeczywistość, a jak napisałem, wówczas mamy do wyboru horror, fantasy, lub sci-fi. Nie ma tu żadnych wątpliwości, że twórcy próbują widza wprowadzać w strach, niepokój i chcą wywołać w nim dreszczyk, zatem można śmiało mówić, że jest to thriller z licznymi elementami horroru.

krakus85

Nie, to nie jest horror! Nic nie rozumiesz ;)

radsliwa

Horror (łac. horror - strach), fantastyka grozy – odmiana fantastyki polegająca na budowaniu świata przedstawionego na wzór rzeczywistości i praw nią rządzących po to, aby wprowadzić w jego obręb zjawiska kwestionujące te prawa i niedające się wytłumaczyć bez odwoływania się do zjawisk nadprzyrodzonych.

ocenił(a) serial na 7
GiG_Warmia

To ani horror, ani sensacja. Bardziej thriller, choć ja bym go zaklasyfikował jako zagadki/tajemnice.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones