PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792933}
6,3 3 422
oceny
6,3 10 1 3422
5,7 13
ocen krytyków
The Eddy
powrót do forum serialu The Eddy

Wreszcie INNY niż współczesne gnioty miniserial!!! Doskonały. Mam wrażenie, że reżyser poprosił aktorów, aby byli jak najbardziej naturalni i grali intuicyjnie, bez jego narzuconych dyrektyw. Bez zbędnej charakteryzacji , bez upiększeń. W większości zdjęć akcja prowadzona jest "kamerą z ręki", z dużą ilością zbliżeń, co dodaje realizmu. Doskonałe zdjęcia, artystyczne- operator przeszedł samego siebie. Wszystko to, ma na celu ukazać współczesny Paryż zatopiony w multi kulti. Tu również reżyser nie idealizuje i nie upiększa sytuacji we Francji. Wszystko jest bardzo realistyczne. Każdy kolejny odcinek poświęcony jest innemu z bohaterów. Postaci zmagają się z własnymi dramatami życiowymi. Jedyną rzeczą, która trzyma ich "w pionie", to miłość do muzyki, która jest dla nich najważniejsza. Jestem pod ogromnym wrażeniem i składam hołd reżyserowi. Moim zdaniem scenariusz jest świetny. Rysy psychologiczne bohaterów są bardzo dobrze napisane.
To nie jest łatwy temat dla miłośników lekkiego kina amerykańskiego, na którym nie trzeba myśleć.

ocenił(a) serial na 8
pink_champagne

i zdaje się, że bohaterem pierwszoplanowym jest muzyka a nie aktorzy

ocenił(a) serial na 8
ccc33

Popieram :-)

ocenił(a) serial na 8
pink_champagne

W punkt napisane! Też zaskoczyły mnie niskie oceny tego serialu i przez chwilę zastanawiałam się czy w ogóle oglądać a tu proszę - zaskoczenie. Na początku denerowała mnie ta kamera z ręki, zwyczajnie nie lubię takich ujęć, potem zmieniło się to w zaletę. Świetne długie wstawki muzyczne, bardzo naturalne postaci (nie przerysowane, nie za mało dopowiedziane, bez lukru), miks kulturowy Paryża odczuwalny na każdym kroku. Do mnie ten serial trafił (i wzruszał!) ale lubię takie "podskórne" filmy i seriale gdzie niby nic sie nie dzieje, a całe życie jak zilustrowane. Na pewno nie jest to serial dla każdego. Niestety część będzie rozczarowana brakiem akcji i "scenariusza". Dla mnie ten serial był prawdziwą przyjemnością. Nie jest idealny ale muzycznie wybitny ( Elliot może nie ma aż takiej charyzmy jak się spodziewałam ) ale zdecydowane wart poświęconego czasu.

ocenił(a) serial na 8
asik_87

Pięknie powiedziane. Przyklaskuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones