The Expanse (2015-2022)
The Expanse: Sezon 5 The Expanse sezon 5, odcinek 10
odcinek The Expanse (2015-2022)

Gry Nemezis

Nemesis Games 56m
7,6 247
ocen
7,6 10 1 247
The Expanse
powrót do forum s5e10

Smierc Alexa

ocenił(a) serial na 8

1/10 Usuniecie Alexa bylo takie glupie!

ocenił(a) serial na 9
AndTen

Brawo za spoiler dzbanie. Niech ktoś usunie ten temat.

tonislaw

To bylo wiadome. Mieli go uśmiercić w zwiazku z oskarzeniami wzgledem aktora

ocenił(a) serial na 9
J4sik

O jakie oskarżenia chodzi ?
Nawet 5min mu nie poświęcili na odejście a taka fajna postać

lozir

Jakies babki oskarzaja Go o jakies napastowanie seksualne, itp itd. Mi tez sie to nie podoba, że tak Go uśmiercili. Wkurza mnie to.

Tak samo nie podobała mi sie śmierć jednej z głownych postaci w The 100 w ostatnim sezonie, tylko dlatego, że producent czy tak scenarzysta nie dogadywał sie z aktorem. Śmiechu warte

ocenił(a) serial na 9
J4sik

zwłaszcza że książkowy ma się dobrze

ocenił(a) serial na 8
AndTen

To trochę komplikuje dalszą linię fabularną, ale pewnie dlatego wprowadzono tego nowego pilota z Tycho.

ocenił(a) serial na 9
Humerus

Byk w sumie jest też w książkach i jest szefem ochrony Tycho. Widać, że w serialu z musu wcisną go w buty Alexa.

ocenił(a) serial na 8
SupaMario

Byk był głównym bohaterem 3 książki i poświęcił życie by wszystkich uratować w odpowiedniku 3 sezonu w którym ... się nie pojawił. Wciśnięcie go tutaj jeszcze na tym castingu bez sensu.

AndTen

Tak swoją drogą ma być 6 sezon który będzie ostatnim, więc czemu data zamykania jest 2021 ? czyli dadzą ten 6 sezon pod koniec roku ?

Co do Aleksa miał udar ? (tak przeczytałem na wiki w statusie) ale od czego ten udar ?

I jeszcze jedno to kto w końcu ich zaatakowani w 1 sezonie tym statkiem marsjan (czy jakimś tak) co pomyśleli że zostali zakatowani prze marsjan ?

ocenił(a) serial na 7
Seba_paj

Usunęli moją ulubioną postać debile.To co ostatnio dzieje się z likwidacją bohaterów z powodów jakichś oskarżeń to jakieś nieporozumienie.Debilnych czasów się doczekałem.

mackal83

Podziękuj aktorowi za usunięcie postaci w takim stylu. Pretensje można mieć tylko do niego. Nikt nie chciał mieć z nim nic wspólnego, więc Ty, Daniel i Shankar chyba podjęli najlepszą możliwą decyzję, żeby zrobić dokrętki i nie robić recastu. No i aktor grający Bulla został idealnie dobrany i spokojnie będzie mógł zastąpić Alexa.

ocenił(a) serial na 9
Altair_50

Z tego co wiem, to on został na razie oskarżony o molestowanie, ale wyroku żadnego nie ma. Gdzie domniemanie niewinności? Jeszcze prokuratura się tym nie zajęła, a już go wszyscy "skazali". Dla mnie to obłęd.

SupaMario

Sorry, ale w dobie internetu i takich akcji jak "me too". Chyba jest zrozumiałym, że w takiej sytuacji ten gość jest skazany na zwolnienie bez względu na ostateczny wyrok. Wystarczy, że pojawiło się sporo oskarżeń, do tego słabe, ale jednak dowody w formie rozmów na WhatsApp i facet jest załatwiony. Wystarczy pomyśleć z perspektywy Amazonu, Alcona i całej ekipy: Promujesz serial jako jeden z najbardziej różnorodnych pod względem rasowym z dużą ilością "silnych" kobiet w pierwszoplanowych rolach, a tu nagle wyskakuje taka śmierdząca sprawa z aktorem molestującym małolaty, a nawet dochodzą słuchy, że gość zaczepia kobiety z pracy... Wizerunek w tej sytuacji musi być zachowany, to jest raczej zrozumiałe.
Ogólnie nie wiem w jakim stopniu facet jest winny. Sprawa wyszła na jaw w czerwcu, a bodaj w lipcu Alcon oficjalnie podał, że prowadzone jest śledztwo. Niestety do listopada nie podano żadnych informacji na temat śledztwa. W listopadzie nagle podano, że aktor nie powróci w następnym sezonie. Trochę dziwne, że nie wystosowano żadnego oświadczenia, ale z drugiej strony domyślam się, że jakąś winę mu udowodnili i studio zawarło być może jakieś porozumienie z aktorem i osobami go oskarżającymi żeby zakończyć tą sprawę możliwie jak najciszej. Tak czy inaczej winię w tej sytuacji tylko i wyłącznie aktora, który w takich absurdalnych czasach, gdzie przez oskarżenie możesz mieć zniszczone życie, wolał zaczepiać małolaty i kusić los.

ocenił(a) serial na 9
SupaMario

Tak sobie trochę prześledziłem sprawę i poczytałem te oskarżenia.

Jakaś 18 letnia (wtedy) dziewczyna twierdzi, że przy jednej z pierwszych rozmów na Skype, koleś się przy niej masturbował. Po czym utrzymywała z nim kontakt jeszcze przez kilka miesięcy. Jaka sama twierdzi, okazjonalnie komentowała mu zdjęcia i nawet obiecała przyjechac na jakiś comicon. Oczywiście, zaznaczyła, że to nie jej wina, że z nim kontakt utrzymywała, bo on nią manipulował psychicznie xD

Nie znam kolesia, ale ten ich świat jest mocno zepsuty, więc pewnie święty nie jest. Ale żeby osoby która mnie nęka po prostu nie zablokować tylko później płakać że sie ma PTSD? Niesamowite

A tak btw. To PTSD to na serio któraś napisała, że jej spowodował :)

Seba_paj

Nie wiadomo jeszcze czy zakończy się w tym roku, prawdopodobnie w następnym. Zapewne ktoś to później zakutalizuje...

Tak miał udar. Nastąpił od zbyt dużego przeciążenia. Mimo, że ludzie podczas tych duży prędkości dostają magiczny "soczek" (nie wiadomo jaki ma skład), to zawsze są narażeni na różnego rodzaju uszczebek na zdrowiu lub śmierć.

Tego nie rozumiem.

ocenił(a) serial na 9
Altair_50

W tym filmie czy też książkach jest sporo bzdur. Nie czepiajmy się i cieszmy jednym z najlepszych SF od lat.

AndTen

Zmień temat, co z tego ze oznaczyłeś jako spoiler skoro temat i tak widać.
Myślenie boli?

ocenił(a) serial na 10
AndTen

Hahahaha same dzbany w tej cebulandii.

AndTen

AndTen Jesteś albo złośliwym trollem albo idiotą (sam nie wiem co gorsze). Zaznaczasz że wątek zawiera spoilery ale w tytule który każdy widzi walisz spoiler którego ten wątek dotyczy.

ocenił(a) serial na 9
little_joe

może to głupie ale dzieki temu trafiłem na ten temat.

użytkownik usunięty
AndTen

dziekuje za spoiler dla mnie na etapie 3odcinka....okropna osoba jestes

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones