The Expanse (2015-2022)
The Expanse: Sezon 6 The Expanse Sezon 6, Odcinek 6
Odcinek The Expanse (2015-2022)

Prochy Babilonu

Babylon's Ashes 1h 3m
7,8 272
oceny
7,8 10 1 272
The Expanse
powrót do forum s6e6

Jak dla mnie pierwsze 40 minut finałowego odcinka genialne. Nareszcie powrót do tego co znaliśmy z sezonów 1-3. Od razu mówię, że książek nie czytałem. Końcówka trochę "amerykańska" ale trzymam kciuki za CD. Może ktoś nakręci....Byle nie Netflix ...

Arkadio_69

Jako takiego ciagu dalszego nie ma, gdyz akcja nastepnych ksiazek dzieje sie 300-400 lat pozniej po tym co zobaczylismy w ostatnim odcinku.

ocenił(a) serial na 9
swetoniusz9

XDDD jakie 300lat?
Następna książka 7 tom dzieje się 30 lat po zakończeniu 6 tomu, a Holden wciąż jest głównym bohaterem w 9 tomie

Tarot_

Masz racje, czytalem o tym z rok temu gdzies na angielskich forach i mi sie pomylilo. Na szczescie sa ksiazki, wiec mozemy sie dowiedziec jak to wszystko sie skonczylo.

ocenił(a) serial na 7
Tarot_

I wyjaśniają co z protomolekula itd?? btw Inaros też tak rozczarowująco tam ginie?

ocenił(a) serial na 9
Danio31b

Co do protomoekuły wszystko się wyjaśnia już w 8 tomie, a 9 to już całkowicie na nim jest skupiony


ocenił(a) serial na 8
Danio31b

Inaros też tak ginie, ale czy rozczarowująco? W książce to po prostu lepiej jest przedstawione.
Jeżeli pytasz co ze skradzioną protomolekułą, to można się domyśleć (albo tylko tak mi się wydaje, bo czytałem książki ;-)), że trafiła w ręce Winstona Duarte.

Arkadio_69

I znowu tępy komentarz, skoro sezony od 1-3 to coś takiego dobrego dla Ciebie to dlaczego narzekasz na Netflix?? skoro pierwsze sezony to właśnie produkcji Netflix .....

ocenił(a) serial na 8
hal471

Pierwsze 3 sezony są produkcji Sy-Fy, a nie Netflixa :P Netflix miał tylko prawa do emisji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones