The Expanse (2015-2022)
The Expanse: Sezon 6 The Expanse Sezon 6, Odcinek 6
Odcinek The Expanse (2015-2022)

Prochy Babilonu

Babylon's Ashes 1h 3m
7,8 272
oceny
7,8 10 1 272
The Expanse
powrót do forum s6e6

Poczucie pustki

ocenił(a) serial na 8

To nie był najlepszy finał na świecie, ten serial zasługiwał na coś więcej. Mimo to nie mogę przestać o nim myśleć. Mam jakieś dziwne poczucie pustki, smutek. Dopadła mnie jakaś straszna nostalgia. Wiem, że już raczej nie zobaczę tych bohaterów na ekranie, coś się skończyło. 5-letnia podróż dobiegła końca. Świetna przygoda, mam nadzieję, że to jednak jeszcze nie koniec i Expanse powróci w jakiejś innej formie.

ocenił(a) serial na 9
kryshakinho

U mnie czas na książkę - polecam stary poczciwy Farscape - załoga jak rodzina tylko inne wszechświaty - może sie wydawać kiczowaty ale naprawdę pozwoli Ci te pustkę załatać przez 88 odcinków i dodatkowe części filmowe.

ocenił(a) serial na 9
kryshakinho

Jeszcze co do załogi jak zaczniesz oglądać Farscape zobaczysz wiele podobieństw w postaciach :)

ocenił(a) serial na 8
kryshakinho

Miałem podobnie. Lekkie poczucie pustki i dziwnej nostalgii. Może finał nie był idealny, ale uważam, że Expanse jest najlepszym (obok Dark, choć to nieco inna kategoria) serialem sci-fi ostatnich lat.

Posłuchaj kolegi marcinszur i daj szansę Farscape'owi. Pomijając nieco śmieszną plastikowość jest to absolutna czołówka wśród tuzów gatunku. Przebija, moim zdaniem, nawet tak wielbionego przez wszystkich Firefly'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones