The Expanse
powrót do forum 5 sezonu

sezon bardziej taki "rodzinny" mało akcji, ale choć uwielbiam ten serial to po 5 końcowych odcinkach pa3enia jak naomi to płacze to drze ryja to dyszy sapie stęka i znowu płacze i drze ryja to aż chce się wziąć kija i jej łep rozjebać, no zwyczajnie się już na nią patrzeć nie mogło, ledwo dokończyłem ten sezon, choć fabuła na + to ta jej gra aktorska mnie zwyczajnie dobiła, szkoda że to ona nie kojfneła na koniec zamiast ...

dawidekcs1_6nonstem

Ja dopiero teraz nadrabiam ten serial. Mam dokładnie takie same odczucia. 5 sezon to totalna klapa - 90% czasu to płaksa Naomi. Trzeba było dać jej bohatersko umrzeć, zamiast.....no właśnie :)
Swoją drogą pomysł na śmierć też trochę dziwny i nagły. Może aktorowi się znudziło granie w tym serialu...

ocenił(a) serial na 9
kunach23

Były podejrzenia albo było udowodnione molestowanie na planie. Temu aktora wywalili i uśmiercili Alexa.

ocenił(a) serial na 9
dawidekcs1_6nonstem

Sezony 1&3 to majstersztyk, 2 i 5 są na 6.5.

5 ciągnie się okrutnie i brak mu polotu to fakt. Natomiast bitwa Rocinante z Wolną Flotą jest najbardziej fachowo zrealizowaną tego typu akcją kina sci-fi i przynajmniej częściowo ratuje ten sezon przed zapomnieniem.

6 za to .. ech, space it.

ocenił(a) serial na 7
dawidekcs1_6nonstem

Miałem dokładnie takie same odczucia. Nie dało się już patrzeć i słuchać jej szlochów ciągnących się przez kilka odcinków. A śmierć Alexa to jakaś kpina. Wspomniano tylko, że mu się zmarło na skutek przeciążenia, jak by wzmianka o nic nie znaczącej 3cio planowej postaci. Słabe to na maksa a cały sezon jest najsłabszy. Szóstego jeszcze nie obejrzałem ale rewelacji się nie spodziewam biorąc pod uwagę, że widać iż producenci starają się wycisnąć resztki z serialu jak cytrynę i chyba brakuje im już weny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones