The Expanse
powrót do forum 6 sezonu

Niestey pierwsze 3 odcinki jeszcze nudniejsze niż te w sezonie 5, choć moze się wreszcie coś lakonią wykluje.
Z drugiej strony do końca zostało tylko 5? odcinków więc marne szanse na sensowne zamkniecie wątków

ocenił(a) serial na 4
e1415926

Ten sezon to jak na razie straszna porażka, a poprzedni sezon był słaby a ten jest o wiele gorszy, niepotrzebnie to przeciągali, ale już dociągnę jakoś te kilka odcinków do końca serialu.

ocenił(a) serial na 10
e1415926

Mi pierwsze 3 odcinki nawet się podobają. Zwłaszcza w 3 były emocje. Za to 4 to łażenie i gadanie. O ile zawsze kibicowałam Holdenowi i wierzyłam w jego intuicję, to po 3 odcinku jestem na niego wściekła. Nie pasowało mi to zachowanie do tej postaci.

ocenił(a) serial na 10
e1415926

Ponoć maja tym sezonem kończyć a jeszcze nie zaczęli tematów z przedostatniego tomu... oglądam z przerażeniem. Widzę już, że Lakonie potraktują dość...lakonicznie XD. I dlaczego Inaros nie przeleciał jeszcze przez pierścień! tak bardzo wałkują jego postać że z każdym kolejnym jego mrugnięciem mną trzęsie! W każdym razie ten sezon wygląda jak telenowela turecka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones