PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625054}
7,2 1 854
oceny
7,2 10 1 1854
The Finder
powrót do forum serialu The Finder

Odkąd zobaczyłem odcinek z ich udziałem w "Kości" to marzyłem zęby zrobili osobny serial z nimi. I spełniło się moje marzenie!!!! Nigdy bym nie przypuszczał ze to się stanie!!!!

Nadal jestem w szoku.

ocenił(a) serial na 7
skoczek_narciarski

A w którym to było odcinku? Chyba tylko pierwsze dwa sezony "Kości" oglądałam, ale niekoniecznie wszystkie odcinki.

Safo

zdaje się ze to było w poprzednim sezonie.

skoczek_narciarski

To było w poprzednim sezonie. Widzę słabo jesteście zorientowani, bo sporo przed tym było wiadomo, że będzie spin-off Bones i właśnie w tym odcinku poprzedniego sezonu pojawili się bohaterowie Findera po raz pierwszy jako reklama i badanie, czy się spodobają. Możesz już wyjść z szoku skoczku ;-P

Dead_Soul

No wiesz może bym wiedział więcej ale rzadko wchodzę na te stronę. Doznałem szoku bo stwierdziłem że przydałby się osobny serial dla tych postaci na długo zanim dowiedziałem się ze taki spin-off rzeczywiście powstał.

Teraz tylko czekać aż pokaże go któraś Polska telewizja (najlepiej żeby Polsat)

ocenił(a) serial na 7
skoczek_narciarski

Leci juz w PL na FOX (lub FOX live) :)

ocenił(a) serial na 7
Dead_Soul

A w którym dokładnie odcinku jakiego sezonu, bo ja Bones przestałam dawno oglądać, a chętnie zobaczę odcinek z ekipą Finder

ocenił(a) serial na 7
Nimloth88

s6e19

ocenił(a) serial na 7
paku89

dziękuję :)

ocenił(a) serial na 9
skoczek_narciarski

mnie również podoba sie ten serial, oby było więcej niż 1 sezon, bo zapowiada się całkiem ciekawie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones