PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625054}
7,2 1 854
oceny
7,2 10 1 1854
The Finder
powrót do forum serialu The Finder

Stacja Fox anulowała dzisiaj ten serial. To znaczy, że drugi sezon na pewno już nie powstanie.

Info z

http://showtv.pl/news_item_3474.htm

użytkownik usunięty
salmaatache

Ja pier...

ocenił(a) serial na 9

Wielka szkoda......

salmaatache

Wszystko co dobre szybko się kończy...;/

ocenił(a) serial na 9
salmaatache

ten serial był o wiele lepszy od Bones :/
amerykanie naprawdę nie wiedzą co dobre :/

ocenił(a) serial na 9
salmaatache

Bez sensu! :/

ocenił(a) serial na 9
shoot_the_moon

Nie wiem czy to w czymś pomoże, ale warto spróbować:
http://digg.com/newsbar/Entertainment/save_the_finder_on_fox_the_petition_site

ocenił(a) serial na 8
shoot_the_moon

Ja podpisałam. Jeżeli czegoś się chce należy o to walczyć. Jeżeli lubicie "The Finder" podpisujcie petycje!

ocenił(a) serial na 7
shoot_the_moon

Też podpisałam. Do planowanych 11 tys. głosów brakuje jeszcze trochę ponad 800... Pytanie, czy to 11 tys. zostało z kimś umówione, byłoby miło, gdyby Fox brał po uwagę głosy widzów...

ocenił(a) serial na 9
Safo

No podpisałem się.
Ten ostatni odcinek mnie trochę rozczarował, jakby twórcy się obudzili i postanowili namieszać trochę późno....

WOLVERINE55

Też się podpisałem choć nie wiem co to da. Szkoda, bo to był jeden z niewielu seriali wartych uwagi w tym całym syfie z nowego świata...

shoot_the_moon

Również podpisałem. Dla Waltera warto:)

ocenił(a) serial na 7
salmaatache

Ale lipa lol arcydzieło to nie było ale fajnie się oglądało...

salmaatache

a jest sens zabierać się za serial po tym jak już wiadomo że nie będzie drugiego sezonu?
Chodzi mi o to czy po obejrzeniu ostatniego odcinka, serial kończy się w taki sposób że aż prosi się o pewne wyjaśnienia w kolejnych odcinkach/sezonie, czy kończy się to tak jak np. w Dexterze, gdzie praktycznie każdy sezon można oglądać odrębnie tracą jedynie trochę z wątku głównego bohatera. Tylko prosiłbym bez spoilerów ;)

ocenił(a) serial na 6
dillinger79

Następny serial anulowany, ale może i ok w końcu Michael Clarke Duncan RIP :(

ocenił(a) serial na 5
salmaatache

Anulowany bo był zbyt naiwny nawet ja na amerykańskie produkcje... Możliwość samemu kontrolować swój umysł i wspomnienia gdy jesteś pod wpływem hipnozy jest nie możliwa, ale bohater tak jak wszystko w tym serialu tłumaczy tekstem "Mam wyjątkowy umysł". W tym samym odcinku policja, FBI szukając pocisku sprawdziła kilka metrów kwadratowych i nikt z przechodniów lub policjantów nie zauważył pocisku wbitego w dość widoczny plakat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones