PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793191}
6,1 1 133
oceny
6,1 10 1 1133
The First. Misja na Marsa
powrót do forum serialu The First. Misja na Marsa

bo tak własnie można go opisać. Wielu widzę rozczarował. Nie wiem, może spodziewali się tego, co juz widzielismy wiele razy - lot w kosmos, życie na statku, lądowanie na obcej planecie i walka z przeraźliwymi istotami pozaziemskimi. Spłycam, wiem, ale nie bardziej niż ci zawiedzeni.

Serial traktuje o emocjach, problemach, wyzwaniach, podejmowanych decyzjach. O problemie podejmowania decyzji, gdzie na drodze staje rodzina, zobowiązania, strach czy ignorancja.

Sorry, nie znam się na opisywaniu i obiektywnej krytyce filmów i seriali. Ale własnie tak odebrałem ten serial. Pokazuje nam on jaką drogę pokonują ci wyjątkowi ludzie, jak się poświęcają, jakie decyzje podejmują.

Oczywiście moża się zastanwiać, czy podbój kosmosu przez ludzką rasę wróży kosmosowi coś dobrego, biorąc pod uwagę, że szukamy nowych światów, a o swój zadbać nie umiemy

ocenił(a) serial na 8
tomashec_2

Tak, wiele osób spodziewało się "przygód na Marsie", a to bardziej dramat. Bardzo dobry zresztą.

ocenił(a) serial na 6
Agatonik

Dramat psychologiczny bardziej. Szkoda, że zrezygnowano z drugiego sezonu, bezsensowna decyzja bo serial się kończy zanim się tak naprawdę zaczął. Mnie się podobał, choć rozumiem tych znudzonych bo był trochę przeciągnięty. Myślę że to był serial rozpisany na co najmniej 4,5 sezonów. Żal, bo z chęcią bym drugi sezon zobaczył.

ocenił(a) serial na 8
mika_el

Też jestem zawiedziona skasowaniem serialu.

tomashec_2

Ja to bym wolał coś co pokazuje kolonizację marsa, terraformacje, losy ludzi żyjących w kopułach, stawiającymi czoło niebezpiecznym wyzwaniom, przygotowujący marsa pod życie. itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones