PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793191}
6,1 1 133
oceny
6,1 10 1 1133
The First. Misja na Marsa
powrót do forum serialu The First. Misja na Marsa

Skasowany

ocenił(a) serial na 8

Wielka szkoda. Mógł się fajnie rozwinąć. Był przykładem fajnego intelektualnego SF w odróżnieniu od wszechobecnej chały w stylu "najpierw strzelaj potem myśl".

ocenił(a) serial na 8
Ksiadz_Pistolet

Dokładnie!!!

Tyle jest badziewnych seriali, które ciągle trwają - mimo, że nie są ani inteligentne, ani dobrze zagrane.
A "Misja na Marsa" - to był naprawdę świetny serial, ze znakomitymi aktorami, przy tym ciekawy, poruszający i który przecież dopiero się zaczynał! Oni dopiero na tego Marsa polecieli! I jak to się teraz skończy???? Przecież oni zostali w Kosmosie!!!

I tak jak zwykle nie jestem oburzona kasacją seriali - tak tu czuję niemal żałobę i naprawdę mi szkoda tego serialu:).

ocenił(a) serial na 8
Ksiadz_Pistolet

jeśli brak kontynuacji jest spowodowany niewystarczającą oglądalnością, to jest to nieporozumienie, ten film jest niszowy i kameralny z klucza, chyba twórcy nie sądzili, że przegoni w popularności blockbustery. piękny, głęboki, spokojnie prowadzony, humanistyczny film, wielka strata.

ocenił(a) serial na 6
Ksiadz_Pistolet

Bo teraz tylko papka dla mas jest w cenie, a co ambitniejsza produkcja to kasacja, który już raz? Upadek.

Ksiadz_Pistolet

właśnie obejrzałem 6-sty odcinek i faktycznie jest to bardzo dobry serial. W sumie pierwsze 3 odcinki reżyserowała sama Agnieszka Holland. Dziwi mnie tak niska ocena na filmweb-ie, niestety nie świadczy to dobrze o ludziach to oceniających i ich potrzebach, które są coraz bardziej marne i niewymagające myślenia, jakiegokolwiek wysiłku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones