PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740997}

The Gifted: Naznaczeni

The Gifted
7,0 6 093
oceny
7,0 10 1 6093
The Gifted: Naznaczeni
powrót do forum serialu The Gifted: Naznaczeni

Bardzo lubię wszelkie filmy z motywem nadprzyrodzonych mocy, ale tu dotarłem do 4 odcinka i w sumie nie mam ochoty oglądać dalej. Film jest nudny, irytujący, mam wrażenie, że robiony na siłę). Warto się przemóc do kolejnych odcinków, czy lepiej zacząć oglądać coś innego?

Kotek_Szaroburomotek

Szczerze mówiąc, wiem, że gusta są różne, ale ciężko mi wyobrazić sobie co Ciebie nudziło w tym serialu. Co irytowało i co wywołało odczucie, że był robiony na siłę. Jestem szczerze ciekawa. Mnie osobiście serial porwał już po połowie pierwszego odcinka i na 11 obecnie wciąż trzyma mnie w napięciu.
Jeśli po 4 odcinkach Cię nie ciągnęło to odpuść i obejrzyj sobie coś innego bo to strata twojego czasu. Reszta odcinków trzyma ten sam poziom i klimat.

ocenił(a) serial na 4
revira

Ja oglądam serial ze względu na osadzenie w realiach X men. "Legion" mi się bardzo podobał. Nie nudziłem się w ogóle, byłem ciekawy, jak potoczy się akcja, zainteresowałem się bohaterami i cała oprawa audio-wizualna była bardzo fajna. Klimat był inny, niż w filmach. Tutaj nie ma znajduję właściwie żadnego z tych elementów. Akcja rozwija się powoli i nie jest interesująca. Konflikt z Sentinel service wydawał mi się punktem wyjścia, ale okazuje się być głównym wątkiem. Wydaje mi się jednak nijaki. Właściwie dopiero od wizyty u seniora Strucker coś się w ogóle ruszyło. Nie jestem fanem dwójki głównych dziecięcych aktorów, ani samych postaci nie uważam za ciekawe. Momentami lubię Lornę, teraz ciekawiej jest, jak pojawiła się Esme i właściwie tyle. Sama forma serialu również nie intryguje. Właściwie mógłbym narzekać jeszcze długo. Mimo tego obejrzę do końca, jak już zacząłem.

revira

Mnie porwało swego czasu 4400. Uwielbiam X-menów, ale jak tocomnieinteresuje napisał - akcja rozwija się tak powoli, że usypiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones