PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740997}

The Gifted: Naznaczeni

The Gifted
7,0 6 093
oceny
7,0 10 1 6093
The Gifted: Naznaczeni
powrót do forum serialu The Gifted: Naznaczeni

S01E01 Opinie

ocenił(a) serial na 5

Drugi serial aktorski (o ile sie nie mylę) w uniwersum X-Men rozpoczął się z przytupem. W porównaniu do "Legion" rzuca się w oczy, że jest o wiele bardziej akcyjny. Nacisk jest położony na inne elementy i wydaje mi się, że jest to wybór trafiony. Dobrze, że mamy wybór, bo o ile "Legion" w znacznej mierze skupiał się na podróży po umyśle, tak "Gifted" daje nam mutantów w bardziej klasycznym ujęciu.
Aktorsko nie ma się specjalnie do czego przyczepić. W tytule tkwi spory potencjał i wydaje mi się, że całość nie zakończy się na jednym sezonie. Zobaczymy oczywiście co przyniosą kolejne epizody, ale póki co jest dobrze, może nawet bardzo dobrze.

Chal_Chenet

Ogląda się całkiem nieźle, więc też przyznaję, że jest dobrze (po zwiastunach miałam obawy). Zobaczymy jak będzie dalej, może faktycznie się utrzyma. Pytanie tylko czy stacja FOX ma odpowiednich odbiorców.
Podoba mi się bardzo wplatanie niespodzianek dla fanów. Może jest tego dużo więcej, ale czołówka z serialu animowanego jako dzwonek telefonu i oczywiście Stan Lee wychodzący z knajpy "X" wystarczyły, żebym z zaciekawieniem czekała na kolejny odcinek ;)

ocenił(a) serial na 5
nelcia_fm

Wydaje mi się, że serial jest na tyle akcyjny, że swój target z łatwością znajdzie. Osobiście bardziej się obawiam o los "Legion", chociaż w chwili obecnej (sezon drugi zamówiony) nie są to też obawy jakieś przesadnie wielkie...

Chal_Chenet

Jak dla mnie to trochę Moda na Sukces fantasy, ale może przejdą do jakichś konkretów w kolejnych odcinkach.

RadoslawKamil

Moda na sukces fantasy i do tego w wersji dla nastolatków.

ocenił(a) serial na 5
analthunder

Nie przesadzałbym. Momenty typu teen drama są, ale jest ich mało.

Chal_Chenet

Poczekamy parę odcinków, w którą stronę pójdzie seria.

ocenił(a) serial na 5
RadoslawKamil

Dokładnie. Pilot to tylko pilot i jeszcze dużo może się zmienić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones