PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740997}

The Gifted: Naznaczeni

The Gifted
7,0 6 093
oceny
7,0 10 1 6093
The Gifted: Naznaczeni
powrót do forum serialu The Gifted: Naznaczeni

w serialu mówią "zanim zniknęli x-men" a nie przypominam sb zeby kiedys znikali chyba ze chodzi o wydarzenia o których jest mowa w "loganie" ale to co widać w serialu to coś zbliżonego do świata współczesnego a "logan" dział się w jakiejs post apokaliptycznej przyszłości

marvelowiec01

Serial to inne uniwersum

marvelowiec01

W serialu prezentowana jest alternatywna rzeczywistość.
Tutaj Roberto nie jest Sunspotem, a Eclipse.

ocenił(a) serial na 7
deamon82

Wydaje mi się, że to jest to samo uniwersum. W końcu filmy o X-Menach też mają między sobą sporo nieścisłości.

ocenił(a) serial na 3
marvelowiec01

Obejrzyj 2 odcinek, na końcu jest powiedziane kiedy serial się dzieje.

A mutanci zniknęli w M Day, chociaż nie wiadomo czy takie będzie wyjaśnienie w serialu.

ocenił(a) serial na 6
marvelowiec01

miałem jeszcze taką teorie że skoro wolverine i kitty pride w DOFP zmienili tę przeszłość którą znamy ze wszystkich filmów - to akcja serialu dzieje się w tych samych latach co filmy ale już po ingerencji logana. W DOFP jest powiedziane że to co sie zdarzyło przez 50 lat zostało wykreślone z histori wiec twórcy mają czystą kartkę którą mogą zapełniać takimi właśnie serialami. Jeżeli te moje spekulacje mają jakiś sens i ktoś sie orientuje jaka była koncepcja scenarzystów to napiszcie.

marvelowiec01

Widzieliśmy nową rzeczywistość 2023-roku po zmianach wprowadzonych przez Logana w 1973, to nie jest ta sama rzeczywistość z którą mamy do czynienia w serialu.
W serialu mamy alternatywną rzeczywistość.

deamon82

Trafiłam na artykuł, w którym reżyser obiecał że tajemnica zniknięcia x-menow będzie sukcesywnie wyjaśniania, ale że stoi za tym wydarzenie porównywalne do 11 września...
Pierwsze moje skojarzenie to że akcja dzieje się po serii house of m i m-day, tylko nie do końca zgadza mi się fakt ze x-meni zbierali młodzież do nowej organizacji bo z tego co pamiętam szał Wandzi był raczej nie do przewidzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones