PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740997}

The Gifted: Naznaczeni

The Gifted
7,0 6 093
oceny
7,0 10 1 6093
The Gifted: Naznaczeni
powrót do forum serialu The Gifted: Naznaczeni

nie spodziewałam się takiego obrotu akcji co do Esme. myślałam, że jest wtyczką SS, ale okazuje się, że tamta Azjatka na prawdę nią była a Esme jest chyba wolnym strzelcem? mało wiem o tej postaci, bo nie czytałam komiksów i niestety nigdzie nie mogę znaleźć żadnych info. czyżby Esme kroiła się na villaina pokroju Magneto?
jeśli z taką mocą przejmie kontrolę nad wszystkimi mutantami to pozabija wszystkich (szczególnie Fenris!). ciekawe kto ją zgładzi, jak myślicie?

ocenił(a) serial na 5
kasiap_18

Znalazłam kilka info na temat Esme (źródło: http://comicbook.com/marvel/2017/11/21/the-gifted-esme-kick-new-x-men/ )

Tłumaczenie:
W świecie Marvela Esme Cuckoo była jednym z zestawu pięcioraków z telepatycznym umysłem ula, nazywanym kukułkami ze Stepford, które później okazały się klonami Emmy Frost stworzonej przez ten sam projekt, który dał Wolverine'owi jego adamantium. Zanim jednak udało się to odkryć, Esme stała się częścią złego tłumu studentów w Instytucie Xaviera, który stał się nową iteracją Bractwa Złych Mutantów.

ocenił(a) serial na 5
kasiap_18

https://www.youtube.com/watch?v=yRBzkQKKgB4 - the stepford cuckoos, filmik stworzony przez fana

kasiap_18

"nigdzie nie mogę znaleźć żadnych info" - Serio?
W dzisiejszym świecie użycie wyszukiwarki (google czy innej) nie powinno być trudne ;> Link: http://marvel.wikia.com/wiki/Esme_Cuckoo_(Earth-616) - łatwo też o więcej informacji na temat Frost Triplets/Quintuplets, Stepford Cukoos, Hellfire Club, Hellions czy Brotherhood of the mutants... ;P Nie wspominam nawet o poszczególnych siostrach czy ich "matce" (powiedzmy - jeśli klony Emmy Frost to jej dzieci...)

ocenił(a) serial na 5
IndianaKingston

a pieprz się, umiem używać google idioto

kasiap_18

google może i tak, ale kultury wypowiedzi - nie za bardzo; podobnie jak tłumacza: to nie Emma Frost była stworzona przez ten sam projekt co Logan, tylko jej klony; poza tym pieprz się sama i odpieprz się ode mnie - nie umiesz przyznać, że zrobiłaś słaby research, to trudno; możesz dalej sama sobie odpowiadać na posty. Bez odbioru ;>

ocenił(a) serial na 3
kasiap_18

ha ha

ocenił(a) serial na 7
kasiap_18

nareszcie dobry odcinek,niech przestaną się ceckać z ludźmi i wykorzystają swoje moce

kasiap_18

Nie ma to jak spoiler w tytule

ocenił(a) serial na 5
yvonneD

oczywiście, wszystko jest spoilerem

nie chcesz spoilerów, nie czytaj forum

kasiap_18

10 ty to ostatni odcinek? Bo na filmweb podają,że kolejny ma wyjść 13ty :0

ocenił(a) serial na 5
RadoslawKamil

ponoć 11 jest finałowy, ale nie jestem pewna

kasiap_18

Właśnie obejżałem :) Super te psycho siostry :D Bardziej kibicuje im niż nijakim głównym bohaterom :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones